РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Сучасна українська література [18]
Світова література [15]
Світова художня література, поезія, маловідова в нашу добу
Михайль Семенко [191]
ЕЗРА ПАУНД [17]
Поезії Езри Паунда в перекладі Андрія Волошина
Мечеслав Антон Рисич [0]
Smierc Polarstern [9]
Леся Українка [0]
Vasili Bakagias [12]
Vasili Bakagias Poetry
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 714

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Література » Сучасна українська література

СЕР ГЕЙ ЖА ДАН в якості посміховиська.

Протягом 9 діб не вмикав телебокса, а вчора не витримав – щось треба було колискового перед сном послухати. Й відразу втрапив на хардпорнток Наташи Влагащенкавай з УКРАЇНСЬКИМ письменником, поетом, музикантом, співаком (однім словом – мудаком), луганським харків’янином С. Жаданом. Після цієї пердачки сіргунько для мене в якості українського літератора помер. Перед аналізом русофілії сера гея – коротко про «теленаташу».
Наташа говорила українською (!) і навіть брехала, що третина її виступів в телеетері виконується державною мовою. Це вона сканувала мордокнижку після того, як спробувала вкусити Ларису Ніцой, та зрозуміла власною чуйкою: ще пару років війни, і за руцкій язик на українських вулицях темними вечорами почнуть рихтувати табло. Позаяк підтримка Лариси в тисячі разів перевищує «адабрямсвлагащенко».
А тепер щодо найбільш видатного, успішного та багатого (з його слів в останньому львівському інтерв’ю Р. Скрипіну та Д. Яневському, під час книжкового форуму) сучасного українського митця С. Жадана. Отже, нагадую, що він заманіфестував в «хардє с наташей».
1. Громадяни України, що пишуть прозу та вірші російською, є, поза всяким сумнівом, українськими письменниками. Безвідносно до війни.
2. Ніякого мовного українсько-російського конфлікту в Україні не існує. Протистояння вигадують дві-три сотні маргіналів в ФБ. Але хто їх читає, на відміну від жаданів сучасності?! Українська, російська мови повинні однаково розвиватись в Україні, і вони так безконфліктно й існують.
3. Він особисто знайомий і з П. Порошенком, і з В. Гройсманом. Вони йому телефонують.
4. С. Жадан вважає абсолютно вірним власне запрошення луганській поетесі виступити в Харкові, де він за кошти німецького гранту організовував круглий стіл для порозуміння митців з лугандону та ще не окупованої якутами Ураїни. Нагадаю: в найбільш відомому та естетично довершенному надрукованому вірші (на думку Жадана) поетка казала, що краще взяти в ротяку немитого у мотороли, аніж смоктати український х…р. Сергій вважає, що це – російська поезія, котра має право на життя в Україні. Він знайшов з поеткою/мінеткою порозуміння )))) Переконав, що у нього – смачніше, аніж у моторила? Чи вони обоє залишились задоволеними лінгво-діалогом? Грантові кошти засмоктали, ням-ням. Жадан в літературі нагадує савченчиху в політиці.
Умієш писати чи закручувати гайки в гелікоптері – пиши або крути. Але не лізь в «українську політику».
Там і без вас вистачає невігласів – чемпіонів світу з:
марнославства, всезнайства, діалогів, обговорень, дискусій, нарад, заяв, конференцій, брифінгів, узгоджень, погоджень, залагоджень, порозуміння, толерації, коректності, зваженості, занепокоєння, співчуття, підтримки, усвідомлення, дзеркальності, транспарентності, відповідності, залучення, можливості, напруження, адаптації, унормування, стабілізації, позитивізму, реалізму, занурення, пізнання, сприйняття, резерву, тяглості, сталості, принциповості, компромісу, врегулювання, виведення, розведення, очікуваності, позиціонування, співпричетності, чуттєвості, пролонгації, координації, модерації, примирення, компромісу, порозуміння, взаємоповаги, співпереживання, відтермінування, позастроковості, надійності, переговорності, правдивості, заангажованості, серйозності, плановості, злагодженості, доброти, щирості, демісії, позаблоковості, незалежності, генезу, солідарності, пасіонарності, лапідарності, евентуальності, драйву, залученості, динамізму, витривалості, незламності, поступовості, незворотності, недосяжності, елевантності, дементності, емпатії та….ДЕЛІРІУМУ!

 

Yan Charnetski

https://www.facebook.com/yancharnetsky/posts/1224107854347062

 Источник: https://www.facebook.com/yancharnetsky/posts/1224107854347062
Категория: Сучасна українська література | Добавил: Andre-de-Renon (09.01.2017) | Автор: Yan Charnetski
Просмотров: 636 | Рейтинг: 5.0/1 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2018