РОЗУМ
Мистецтво і Монархія
ВИБОРИ 2010
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 734

Політологічний блог

uktk

УКРАЇНСЬКИЙ ТРАДИЦІОНАЛІСТИЧНИЙ КЛУБ

Традиціоналізм  не означає привязаність до минулого, це значить – жити і діяти виходячи з приницпів, які мають вічну цінність. (перефразовано з М. Ван ден Брука)

Український Традиціоналістичний Клуб було створено в Києві влітку 2009 року.

Цілі та напрями діяльності:

1)     Досліджувати політичну, економічну, літературну, культурну спадщину традиціоналістів (як українських так і іноземних). Особливо тих, чия спадщина маловідома, але представляє значний інтерес в наші дні. Дослідження не лише з інформативною метою, а з конкретною метою – краще розібратись в тих процесах які відбуваються зараз. Тому всі доповіді, дискусії та розмови на засіданнях (навіть якщо тема здається віддаленою від реалій)  безпосередньо стосуються наших днів.

2)     В планах – створення потужного традиціоналістичного інтернет-порталу. Переклад зарубіжних авторів на українську, українських – на інші мови. Видання книжок, періодичних видань.

3)     Формування та кристалізація нової патріотичної еліти.

4)     Роль об’єднання України.

5)     Запрошення на виступи іноземних правих філософів, політиків, політологів, митців. Організація виїзних поїздок, експедицій.

6)     Сприяння формуванню проукраїнських настроїв в світі, створення англомовного інтернет-видання про Україну. Підвищення ролі Києва в геополітичних світових процесах.

7)     Протистояння всім негативним процесам сучасного світу: космополітизму, консюмерізму, споживацтву, руйнуванню природи, маскультурі, змішанню рас та культур.


Станом на квітень 2010 року пройшло ХІІІ офіційних засідань.Голова Клубу – Андрій Волошин

Сайт Клубу де ви можете дістати детальнішу інформацію - http://uktk.org/

Форма входа
Радимо відвідати

  Bitcoin PR
  Bitcoin Ukraine
  EOS Ukraine

  Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

  НАШІ БАНЕРИ

  Ватра
Статистика

РОЗУМ © 2005-2010
Передрук матеріалів можливий тільки з узгодження з адміністрацією сайту та наявності посилання на ROZUM.INFO