РОЗУМ
Меню сайта
Разделы дневника
РІЗНЕ [25]
ВІКТОР ЄНУКОВИЧ [2]
ЛІТРОВІЧ ФОН ШИНШИЛЛЄР [1]
ФІЛЬМИ [14]
ТЕАТР [64]
ВИСТАВКИ [2]
ЛІТЕРАТУРА [30]
А.В. [3]
Український клуб [2]
ПОЛІТОЛОГІЯ [22]
ФІЛОСОФІЯ [4]
МУЗИКА [19]
ІСТОРІЯ [11]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 699

Політологічний блог

uktk

apimage
licorne aio reviews
Главная » 2009 » Березень » 17 » КОНЦЕРТИ В ОРГАННОМУ ЗАЛІ - БЕРЕЗЕНЬ - 2009
КОНЦЕРТИ В ОРГАННОМУ ЗАЛІ - БЕРЕЗЕНЬ - 2009
17:37
3, Вівторок     народний артист України ВОЛОДИМИР КОШУБА /орган/
у програмі: Альбіноні, Бах, Моцарт, Франк, Гільман, Холлінс, Флетчер, Лачнер, Пайн, Бак, Мак-Мастер


4, Середа     

МУЗИКА Й.С. БАХА
ОРКЕСТР АНСАМБЛЮ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ ім. Б. ЛЯТОШИНСЬКОГО
диригує лауреат національного конкурсу ІГОР АНДРІЄВСЬКИЙ

у програмі: Бранденбурзькі концерти № 1, № 2, № 3; оркестрова сюїта № 1


5, Четвер     заслужена артистка України МАРІЯ ЛІПІНСЬКА /мецо-сопрано/
лауреат міжнародного конкурсу ІГОР ІЩАК /контртенор/
лауреат міжнародних конкурсів ТЕТЯНА ТРИПОЛЬСЬКА /фортепіано/
народний артист України ВОЛОДИМИР КОШУБА /орган/

у програмі: Альбіноні, Вівальді, Перголезі, Россіні, Шуберт, Бізе, Хесфорд, Аляб'єв, Кейль, Соколов, Обрадорс


7, Субота     СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

9, Понеділок     КАМЕРНИЙ АНСАМБЛЬ «КИЇВ-БРАС»

у програмі: Вівальді, Бах, Гендель, Бернстайн, Серебреніков


10, Вівторок     МУЗИКА Й.С. БАХА
лауреат міжнародного конкурсу ГАННА БУБНОВА /орган/


11, Середа     ПЕРЛИНИ ОПЕРНОЇ КЛАСИКИ
володар гран-прі Міжнародного фестивалю ім.Ф.Шаляпіна ВОКАЛЬНИЙ АНСАМБЛЬ «АРТІС ЛІБЕРАЛІС»
лауреат міжнародних конкурсівТЕТЯНА ТРИПОЛЬСЬКА /фортепіано/
дипломант міжнародного конкурсу ІРИНА ХАРЕЧКО /орган/

у програмі: Россіні, Белліні, Верді, Оффенбах, Сен-Санс, Гільман, Бізе, В'єрн


12, Четвер     заслужена артистка України ІРИНА КАЛИНОВСЬКА /орган/

у програмі: Мендельсон, Ліст, Франк, Брамс, Відор

13, П’ятниця     КАМЕРНИЙ АНСАМБЛЬ «РАВІСАН»


лауреат міжнародного конкурсу ВІТАЛІЙ ЧІКІРОВ /ліричний баритон/
заслужений артист України ВІКТОР ТИМЕЦЬ /кларнет/
заслужений артист України ТАРАС ОСАДЧИЙ /фагот/

у програмі: Глінка, Чайковський, Рахманінов


14, Субота     Й.С.БАХ ТА МУЗИКА XX СТОРІЧЧЯ
дипломант міжнародного конкурсу ІРИНА ХАРЕЧКО /орган/

у програмі: Бах, Ескай, Мессіан, Ж.Ален, Славицький


16, Понеділок     дипломант міжнародного конкурсу ВАЛЕРІЯ БАЛАХОВСЬКА /орган/

У програмі: Керль, Бах, Петралі, Регер, Райнбергер, Бонне, Дюпре


17, Вівторок     

КОНЦЕРТ ПАМ’ЯТІ ТИМОФІЯ ДОКШИЦЕРА /1921—2005/

у концерті беруть участь:
КАМЕРНИЙ АНСАМБЛЬ «КИЇВ-БРАСС»
лауреат міжнародних конкурсів АНДРІЙ ІЛЬКІВ /труба/
ГЕННАДІЙ ШЕПЕЛЬ /труба/
лауреат міжнародних конкурсів ОЛЕНА ШИНАЛЬ /сопрано/
лауреат міжнародних конкурсів ТЕТЯНА ТРИПОЛЬСЬКА /фортепіано/
дипломант міжнародного конкурсу ВАЛЕРІЯ БАЛАХОВСЬКА /орган/


18, Середа     МУЗИКА Й.С. БАХА
ОРКЕСТР АНСАМБЛЮ КЛАСИЧНОЇ МУЗИКИ ім. БОРИСА ЛЯТОШИНСЬКОГО
диригує лауреат національного конкурсу ІГОР АНДРІЄВСЬКИЙ

у програмі: Бранденбурзькі концерти №4, №5, №6; оркестрова сюїта № 3


21, Субота     лауреат міжнародних конкурсів ІГОР ІЩАК /контртенор/
лауреат міжнародних конкурсів стипендіат фірми «Ямаха» ТАМАРА РОЙ /флейта/
лауреат міжнародних конкурсів ТЕТЯНА ТРИПОЛЬСЬКА /фортепіано/
дипломант міжнародного конкурсу ВАЛЕРІЯ БАЛАХОВСЬКА /орган/

у програмі: Каччіні, Бах, Глюк, Моцарт, Белліні, Петралі, Пуччіні, Бродський


23, Понеділок   
ВЕЧІР ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ МІНІАТЮР

заслужений артист України ІВАН КУЧЕР /віолончель/
лауреат міжнародного конкурсу ТЕТЯНА ВОЙТЕХ /фортепіано/
дипломант міжнародного конкурсу ІРИНА ХАРЕЧКО /орган/

у програмі: Вівальді, Бах, Шуберт, Мендельсон, Шуман, Сен-Санс, Форе, Елгар, Альбеніс, Дебюссі, Гранадос, Равель, Ескай, Рахманінов, Прокоф'єв, Ж.Колодуб, Дичко


24, Вівторок    
МУЗИКА В. А. МОЦАРТА й А. ДВОРЖАКА

лауреат міжнародних конкурсів МАКСИМ ГРІНЧЕНКО /скрипка/
лауреат національного конкурсу АНДРІЙ АЛЕКСАНДРОВ /віолончель/
дипломант міжнародного конкурсу КАТЕРИНА ЛЕБЕДЄВА /фортепіано/
лауреат міжнародних конкурсів стипендіат фірми «Ямаха» ТАМАРА РОЙ /флейта/
дипломант міжнародного конкурсу ГАННА БУБНОВА /орган/


26, Четвер    
АВЕ, МАРІЯ!

лауреат міжнародного конкурсу НАТАЛІЯ ЛАВРЄНОВА /мецо-сопрано/
Дипломант міжнародного конкурсу ІРИНА ХАРЕЧКО /орган/

у програмі: Каччіні, Глюк, Моцарт, Шуберт, Белліні, Ліст, Верді, Брукнер, Луцці, Сен-Санс, Відор, Масканьї

28, Субота     

МУЗИКА Й. С. БАХА та В. А. МОЦАРТА

народна артистка України, лауреат Державної премії України ім. Т.Шевченка,  лауреат міжнародних конкурсів, володар золотої медалі ім. Е.Віла-Лобоса,  кавалер ордена князя Ярослава Мудрого ОЛЬГА БАСИСТЮК /сопрано/
лауреат міжнародного конкурсу ГАННА БУБНОВА /орган/

Вартість квитків від 50 до 200 грн.


30, Понеділок     

МУЗИКА Й. ГАЙДНА та Ф. МЕНДЕЛЬСОНА

заслужений ансамбль України КВАРТЕТ ім. М. ЛИСЕНКА
лауреат міжнародних конкурсів ОЛЕГ ПОЛЯНСЬКИЙ /фортепіано, Німеччина/
дипломант міжнародного конкурсу ВАЛЕРІЯ БАЛАХОВСЬКА /орган/


31, Вівторок     ЛАРИСА НАЗАРЕНКО /сопрано/
ВЯЧЕСЛАВ П'ЯТИГОРСЬКИЙ /скрипка/
народна артистка України НАТАЛІЯ СВИРИДЕНКО /клавесин/
лауреат національного та міжнародних конкурсів МАКСИМ СИДОРЕНКО /орган/

у програмі: Бьорд, Пірсон, Фарнебі, Перселл, Фримль, Стотгардт, Гершвін, Роджерс, Бродський
Просмотров: 1641 | Добавил: rozum | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Календарь
«  Березень 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2017