РОЗУМ
Меню сайта
Разделы дневника
РІЗНЕ [25]
ВІКТОР ЄНУКОВИЧ [2]
ЛІТРОВІЧ ФОН ШИНШИЛЛЄР [1]
ФІЛЬМИ [14]
ТЕАТР [64]
ВИСТАВКИ [2]
ЛІТЕРАТУРА [30]
А.В. [3]
Український клуб [2]
ПОЛІТОЛОГІЯ [22]
ФІЛОСОФІЯ [4]
МУЗИКА [19]
ІСТОРІЯ [11]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 698

Політологічний блог

uktk

apimage
licorne aio reviews
Главная » 2008 » Червень » 9 » Розклад подій V Міжнародного етнічного фестивалю Країна Мрій 21-22 червня 2008 року
Розклад подій V Міжнародного етнічного фестивалю Країна Мрій 21-22 червня 2008 року
03:03
Шановне Панство! Програма ще укладається, тому в ній можливі доповнення та зміни.
Уклінно просимо Вас стежити за оновленнями на сайті http://www.krainamriy.com...
 

 21 червня

Велика Купальська Хода
Хода розпочнеться з Андріївського узвозу (від площі попід Андріївською церквою) і прямуватиме до Співочого поля таким шляхом:

11:00 – Збір біля Андріївської церкви.
11:45 Добування вогню, грає проект Рідня Олексія Кабанова
12:00 – Шикування колони 
12:05 – Рушання Ходи
12:15 – площа Михайлівська, гурт Буття, танці
12:25 – Європейська площа, Японсько-Український центр
13:00 – Верховна рада
13:15 – Арсенальна площа, гурт Володар, співи 
13:25 – площа Слави
13:30 – музей Гончара
13:35 – прибуття на Співоче поле
14:00 – Урочисте відкриття фестивалю Країна Мрій ’2008
            Литаври. Привітальне слово Олега Скрипки. Купальська пісня з Ніною Матвієнко

 

Денна Велика сцена
14:00
15:00 – Ніна Матвієнко та ансамбль давньої музики Костянтина Чечені
15:00
16:00 – гурт Самата (Чернівці)
16:00
17:00 – Проект Рідня Олексія Кабанова


Сцена Під Стінами Лаври

14:00–15:00 – Ансамбль гармоністів м.Жашків
15:00–16:00
Гуляйгород (чоловічий склад)
16:00–17:00
автентика
17:00–18:00
Весільні музики с.Дмитрашківка, Вінничина


Сцена Зелена Галявина
14:00–15:00
гурт автентичної української музики Буття
15:00–16:00
народознавчий гурт Древо
16:00–17:00
Родина Тафійчуків
17:00–18:00
Троїсті музики, с.Бабин
 
 
Сцена Майстерня Танців
15:00–16:00
– гурт Коувбасонік / Koubasonic (Канада)
16:00
17:00 Троїсті музики, с.Бабин
17:00–18:00
показові уроки середньовічних танців


Кобзарська сцена
15:00
15:30 Володя Биков
15:30
16:15 – Юрко Фединський
16:15
16:45 – Ярема
16:45
17:15 Богдан Черевик
17:15
18:00 Тарас Силенко
 
 
– Японський танець бонодорі.
– Здійснення чайної церемонії (школа Урасенке), частування традиційним японським чаєм.
– Каліграфічне написання імен та побажань на рисовому папері.
– Водне йо-йо.
– Ознайомлення зі Святом Танабата, написання побажань на тандзаку (кольорові стрічки паперу).
– Приготування японської піци окономіякі.


Вечірня Велика сцена
18:0019:00 Царство Небесне (Стаханов)
19:0020:00 Караван Фамілія / Karavan Familia (Угорщина)
20:0021:00 Атмасфера (Київ)
21:0022:00 Кел / Kal (Сербія)

 
22 червня
 
Денна Велика сцена
14:00
14:30 – ватага ТаРута
14:30
15:00 – гурт Зоряний Корсар
15:00
16:00 – капела Хорея Козацька
16:00–17:00 – співунка Млада


Сцена Під Стінами Лаври

14:00–15:00 –
Троїсті музики, с.Бабин
15:00–16:00 – гурт середньовічних білоруських співів та гудів Стары Ольса (Білорусь)
16:00–17:00
Родина Тафійчуків
17:00–18:00
капела Хорея Козацька


Сцена Зелена Галявина
14:00–15:00 – народознавчий гурт корінних співів Володар
15:00–16:00
Ансамбль гармоністів м.Жашків
16:00–17:00
гурт Коувбасонік / Koubasonic (Канада)
17:00–18:00
Весільні музики с.Дмитрашківка, Вінничина
 
 
Сцена Майстерня Танців
15:00–16:00
показові уроки українських танців від гурту Буття
16:00
17:00 – українські, бесарабські, молдавські танці від гурту Фанфаре Оркестра (Одеса)
17:00–18:00
виступ-урок з білоруських танкíв від ватаги Стары Ольса (Білорусь)


Кобзарська сцена
15:00–15:30 – Ярослав Крисько
15:30–16:15 – Михайло Коваль
16:15–16:45 – Тарас Компаніченко
16:45–17:15 – Микола Товкайло
17:15–18:00 – Костянтин Черемський
 

Вечірня Велика сцена
18:00–19:00 – Назад Шляху Немає разом з.... (гурт уточнюється)
19:00–20:00 – Ле Карпат / Les Karpat (Франція)
20:00–21:00 – Джипсі.ч / Gipsy.cz (Чехія)
21:00–22:00 – Олег Скрипка та оркестр Либідь


 
Протягом обох днів у Країні Мрій також діятимуть і творитимуть:
 
Дитячий майданчик (14:00–18:00)
Дитячі народні ігри під орудою Нелі Силенко.
Виготовлення з дітлахами птахів, витинанок та іграшок. Наставниця Віра Григорівна Черниш.
Казки, оповідки, бувальщини та небилиці від Лірника Сашка.

Алея Майстрів (14:00–20:00)
Вправні Умільці та Ремісники (лісова скульптура, гончарі, ткачі, ковалі, писанкарі, вишивальниці, різьбарі, майстри з виготовлення килимів, а також ляльок та іграшок з соломи, лози. Всі охочі можуть взяти участь у показово-прикладних уроках). Куратор: Олексій Доля етнограф, Заслужений працівник культури України, заступник директора Музею народної архітектури та побуту НАН України.
 
Майданчик Козацьких Розваг від Братства козацького бойового звичáю СПАС
 
Пересувна сцена Фіра

Літературна сцена (в дворику музею Гончара)

Український книжковий ярмарок під опікою Братів Капранових.
Він простягнеться від дворика музею Гончара до Алеї Майстрів.
Просмотров: 2967 | Добавил: rozum | Рейтинг: 5.0/1 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Календарь
«  Червень 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2017