РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 716

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » "Нова" Европа

Блондинки вимирають: остання народиться в 2202 році
Доля блондинок знову турбує дослідників. Газета Le Monde повернулася до теми, яка вперше була піднята в 2002 році. Тоді повідомлялося, що німецькі науковці в результаті проведеного ними дослідження дійшли висновку, що до 2202 року на Землі остаточно зникнуть блондини і блондинки. Газета Le Monde уточнила час і місце народження останньої блондинки на землі - близько 2200 року у Фінляндії. Той факт, що остання людина з волоссям кольору золота буде жінкою, звичайно, навряд чи є безперечним.Про проблему стрімкого зникнення блондинок заговорили після появи дослідження, нібито проведеного Усесвітньою організацією охорони здоров'я у вересні 2002 року. Звістка про зникнення блондинок викликала галас у пресі. 1 жовтня 2002 року ВООЗ виступила зі спростуванням: "Ми ніколи не проводили дослідження з цієї проблеми. І ми підкреслюємо, що не маємо особливої думки з питання про долю блондинок".

Гени, які позбавляють волосся темного пігменту, дійсно є рецесивними. Як пояснюють генетики, щоб дитина народилася зі світлим волоссям, вона повинна успадкувати дві копії "блонді"-генів, по одній від кожного батька. Щоб мати темне волосся, досить успадкувати один "коричневий" ген - або від матері, або від батька.

Як пише Le Monde, у 2050 році населення планети досягне чисельності 9 млрд чоловік. 3 млрд народяться, найімовірніше, в Африці, Азії і Південній Америці. Майже в усіх у них буде темне волосся, статистично маловірогідно, що дитина отримає "блонді"-ген, пише La Repubblica (повний текст на сайті Inopressa.ru).


Источник: http://observer.sd.org.ua/news.php?id=12266
Категория: "Нова" Европа | Добавил: rozum (24.07.2007)
Просмотров: 1387 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2019