РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 718

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » "Нова" Европа

ПРАВДА ПРО СТАВЛЕННЯ ГНИЛОЇ ЄВРОПИ ДО УКРАЇНЦІВ

ЄВРОСОЮЗПоки різні демократи, ліберали та інші антиукраїнці кричать про європейський вибір, сама Європа щойно показала, КИМ вона вважає наших людей.

Читайте уважно! Цього європейським паскудникам пробачити не можна.

Десять громадян України, які поверталися після сезонних робіт в Іспанії, було грубо затримано, арештовано і оштрафовано в Німеччині за відсутність транзитної візи для проїзду через країни Шенгенської зони. Робочі візи, за якими працюють українці в Іспанії, на думку німецької поліції, не дають права на повернення до України по території Німеччини. Всі українці легально працювали в Іспанії за робочими візами.

Про можливі проблеми з транзитом через Німеччину іспанське посольство, маючи докладну інформацію про всі подальші пересування українців, їх не попереджало. Близько 6 ранку 26 травня автобус Мадрид-Вроцлав був зупинений німецькою поліцією за декілька кілометрів від німецько-польського кордону з метою перевірки документів. Всіх десятьох присутніх в автобусі українців вивели і забрали у відділення поліції. У них вилучили коштовності і всі виявлені гроші.

Під час грубо проведеного особистого огляду жінок роздягали догола і відривали від білизни щоденні гігієнічні прокладки. «Приниження і шок, які я відчула, неможливо описати», — розповідає одна із затриманих. «Ми стоїмо голі, не розуміємо ані слова німецькою, а вони сміються і щось обговорюють», — коментує інша.

Одну з жінок, яка обурювалася діями поліцейських, вдарили пластиковою пляшкою по голові. У своїх свідченнях практично всі затримані українці говорять про надміру грубе, хамське поводження з ними німецьких поліцейських.

Потім через перекладача їм повідомили, що з них стягується по 1000 євро в рахунок оплати майбутньої депортації і ще 500 євро — на штраф і витрати прокурора, який розглядатиме їхні справи.

Про те, що їм забороняється в’їзд на територію Німеччини на невизначений термін, українці дізналися, тільки повернувшись додому, після перекладу німецьких паперів українською.

За інформацією «ДТ», у даний момент від 300 до 500 українських громадян, котрі перебувають в Іспанії, мають серйозні проблеми з поверненням на батьківщину.

По матеріалах Дзеркала тижняИсточник: http://www.panianka.info/_pravda_pro_stavlennja_gniloji_0_0_0_1208_2.html
Категория: "Нова" Европа | Добавил: rozum (16.06.2008)
Просмотров: 1598 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 5.0/1 |

Всего комментариев: 1
0
1 підприємець  
Ще прийде час і вони до нас поїдуть на заробітки http://sme.org.ua/ Для підприємців

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2019