РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 713

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » "Нова" Европа

Франція без французів? GARNIER оштрафували "ЗА РАСИЗМ"
Garnier и Adecco оштрафованы "за расизм"

Garnier logo
Garnier собирается обжаловать решение суда
Французский производитель косметики Garnier и швейцарское агентство по подбору персонала Adecco признаны виновными в том, что в 2000 году вели "расистскую рекрутинговую кампанию".

Судья согласился с доводами обвинения, утверждавшего, что компания по поиску и найму персонала получала от Garnier "зашифрованные инструкции" искать для своих пунктов продаж в Париже только молодых белых женщин.

Суду была представлена служебная записка Garnier, требующая нанимать женщин "BBR", что является аббревиатурой цветов французского флага - "blue-blanc-rouge" ("красный-белый-синий").

Прокурор заявлял, что этот термин скрывает "расистский код" для того, чтобы исключить женщин африканского, арабского и азиатского происхождения. Основанием этого, по мнению обвинения, можно было считать тот факт, что якобы эта же аббревиатура используется в литературе ультраправой партии "Национальный фронт".

Год назад суд отклонил иск, не усмотрев вины в действиях компаний.

Сейчас же решением суда компании оштрафованы на 30 тыс. евро (около 40 тыс. долларов). Также им предписано уплатить 10 тыс. евро судебных издержек истцу - группе SOS Racisme.

Кроме того, один из бывших сотрудников Adecco приговорен к трем месяцам тюрьмы условно.

Бывший директор Garnier Лорен Дюбуа и еще один сотрудник Adecco признаны невиновными.

В Garnier настаивают, что в их действиях не было расизма, и собираются продолжать судиться.

Представители Adecco - крупнейшей компании по подбору персонала и трудоустройству - заявили, что изумлены решением суда и также намерены подавать апелляцию.

До этого случая крупные корпорации во Франции ни разу не были признаны виновными в дискриминации по расовому признаку.

http://news.bbc.co.uk/hi/russian/business/newsid_6279000/6279772.stm

Категория: "Нова" Европа | Добавил: rozum (10.07.2007)
Просмотров: 1360 | Комментарии: 8 | Рейтинг: 3.0/2 |

Всего комментариев: 1
1 Gar-nier  
Євроуроди: компанію Garnier звинуватили в расизмі

Французького виробника косметики компанію Garnier і швейцарське агентство з підбору персоналу Adecco визнано винними в тому, що у 2000 р. вони вели "расистську рекрутинговую кампанію". Суд ухвалив оштрафувати ці компанії на 30 тис. євро (майже 40 тис. дол.).

Штраф - не єдине покарання Garnier і Adecco. Також їм наказано виплатити 10 тис. євро судових витрат позивачеві - групі SOS Racisme, повідомляє Бі-бі-сі.

Суддя погодився з доводами звинувачення, які стверджували, що компанія з пошуку і найму персоналу отримувала від Garnier "зашифровані інструкції" шукати для своїх пунктів продажу в Парижі тільки молодих білих жінок. Суду була представлена службова записка Garnier, що вимагає наймати жінок "BBR", що є абревіатурою кольорів французького прапора - "bleu-blanc-rouge" ("синій-білий-червоний"). За словами прокурора, цей термін приховує "расистський код" для того, щоб виключити жінок африканського, арабського і азіатського походження.

Також, як відзначає звинувачення, нібито ця ж абревіатура використовується в літературі французької ультраправої партії "Національний фронт".

У Garnier стверджують, що в їх діях не було ознак расизму, і мають намір продовжити судові тяжби. Представники Adecco заявили, що "здивовані" рішенням суду і також мають намір подавати апеляцію.

Зазначимо, що до цього випадку крупні корпорації у Франції жодного разу не були визнані винними в дискримінації за расовою ознакою.

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=12366


Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2018