РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 737

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » "Нова" Европа

Популярна ведуча Німеччини звільнена з роботи за висловлювання власної думки
Ева Херман :: Фото: APЗахідна ліберальна „свобода слова” має одну характерну рису: дику ненависть до всього корінного білого європейського. Так нещодавно, ведуча ток-шоу на німецькому суспільно-правовому телеканалі публічно схвально відгукнулася про сімейну політику в часи Третього рейху. За це керівництво телекомпанії одразу розірвало з нею трудовий договір.

Суспільно-правова телекомпанія NDR у неділю, 9 вересня, розірвала договір з ведучою ток-шоу Євою Герман через її вислови щодо націонал-соціалізму. Як заявив на Гамбурзі програмний директор NDR Фолькер Геррес, літературна діяльність Герман, з нашої точки зору, несумісна більше з її роботою у телекомпанії як ведучої.

Єва Герман на презентації своєї нової книжки 6 вересня у Берліні зауважила, що за часів Третього рейху було багато жахливого. Проте були й позитивні речі, наприклад, «такі цінності, як сім'я, діти, статус матері, згуртованість». Телекомпанія повідомила, що у розмові з ведучою та підтвердила висловлювання, процитована газетою „Bild am Sonntag”. У ньому йдеться, що «сім'ї, дітям, материнству за правління націонал-соціалістів надавалось державна підтримка, яку згодом скасувало покоління шістдесятників».

Як зазначив Геррес, це єдиний такий випадок. Єва Герман планувала виступити в Австрії на конференції ультраправої патріотичної Вільної партії (FPÖ), і лише за наполяганнями керівництва NDR вона скасувала цей виступ. За словами Герреса, результати такої поведінки вже протягом часу пожинає редакція: гості відмовляються приходити на ток-шоу і навіть не хочуть вести переговорів про участь у ньому.

Єва Герман працювала у NDR з 1989 року. Протягом 8 років – із 1998-го по 2006 рік – вона також було однією з ведучих у новинній програмі Tagesschau на суспільно-правовій телекомпанії ZDF. Велику популярність в Німеччині отримала антифеміністська книга Герман «Принцип Єви», яка викликала бурхливі дискусії в німецькому суспільстві».

Ми часто чуємо закиди, що, мовляв, націонал-соціалізму співчувають лише недолугі і заздрісні неуки-невдахи, котрі не вміють влаштуватися і щось робити у житті. Та цей приклад вкотре засвідчує протилежне.

Єва Герман зробила кар'єру на телебаченні, ставши після багатьох років копіткої праці ведучою найпопулярнішого шоу, та відомою талановитою письменницею. Варто зазначити, що під час торішньої презентацію книжки «Принцип Єви» на міжнародному книжковому ярмарку у Франкфурті-на-Майні присутній там журналіст «Радіо «Свобода»» зазначив: «Автор – телеведуча Єва Герман, найпопулярніша серед німецьких глядачів, якщо судити з даних опитувань» (Радіо «Свобода. 05.10.2006). Втім, усе не завадило відразу виставити її з роботи за одну правдиву згадку про позитивні сторони націонал-соціалізму.Источник: http://www.untp.org.ua/index.php?id=802
Категория: "Нова" Европа | Добавил: rozum (11.09.2007) | Автор: White patriot
Просмотров: 2339 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

  Bitcoin PR
  Bitcoin Ukraine
  EOS Ukraine

  Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

  НАШІ БАНЕРИ

  Ватра
Статистика

Copyright MyCorp © 2024