РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 718

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Нелегальна міґрація

Фельдман вирішив заселити землі українців мігрантами

Народний депутат України (БЮТ) Олександр Фельдман подав на розгляд у Верховну Раду законопроект про внесення змін до Законів України «Про біженців» про удосконалення процедури надання статусу біженця в Україні. Про це повідомляє прес-служба народного депутата.

У зв'язку з потребою приведення законодавства про біженців у відповідність із законодавством ЄС, а також виходячи з того, що процедура отримання статусу не має грунтуватися на недовір'ї, а особа, яка звернулася за допомогою, піддавати ризику своє життя, необхідно удосконалити процедуру надання статусу біженців, пише «Вовремя.info».

Метою цього законопроекту є усунення недоліків і удосконалення процедури надання статусу біженця, щоб уникнути необгрунтованих або помилкових рішень, а також приведення українського законодавства у відповідність з європейським і міжнародним правом.

Зокрема, пропонується внесення змін і доповнень до ст.ст. 9, 11, 12, 14, 20, де роз'яснюються такі поняття, як «сім'я біженця», підвищується рівень захищеності особи, яка звернулася за притулком, а також спрощення процедури аж до забезпечення перекладача і безкоштовної юридичної допомоги цій категорії осіб, а також виключається можливість незаконного їх перебування на території України.

«Розуміючи, що така соціальна категорія, як біженці, практично незахищена, необхідно вдосконалити наше законодавство у цій частині. Україна ще у 2002 році приєдналася до міжнародної Конвенції про статус біженців, тому ми не можемо ігнорувати це питання. Недостатньо врегульована проблема біженців на законодавчому і практичному рівнях може призвести до серйозних проблем, які ми спостерігаємо на прикладі інших держав», - зазначив А.Фельдман.Источник: http://ua.for-ua.com/ukraine/2008/04/03/153858.html
Категория: Нелегальна міґрація | Добавил: rozum (10.04.2008)
Просмотров: 1387 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2019