РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 737

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Нелегальна міґрація

МІГРАНТІВ ВСЕ БІЛЬШЕ, БРИТАНЦІВ ВСЕ МЕНШЕ

Оприлюднений прогноз британського Бюро національної статистики свідчить, що населення Сполученого Королівства, яке зараз складає трохи більше 60 мільйонів людей, через 75 років може збільшитися майже удвічі.

Відомство опублікувало два прогнози, "песимістичний" і "оптимістичний", що розраховані, виходячи з різних моделей картини міграції, народжуваності і тривалості життя в країні, повідомляє РИА "Новости".

Якщо Великобританія в майбутні десятиріччя залишиться привабливим місцем для іммігрантів укупі з підвищенням рівня народжуваності та збільшенням тривалості життя, то населення країни 2031 року може досягти 75 мільйонів. До середини нинішнього сторіччя буде подолано планку в 90 мільйонів, а 2081 року число жителів Британських островів впритул підійде до позначки в 110 мільйонів.

Але найбільш імовірним вважається варіант розвитку подій, за якого до 2031 року на території Сполученого Королівства проживатиме 71 мільйон людей, а до 2081 року - вже 85 мільйонів.

Знакову межу в 60 мільйонів людей населення Сполученого Королівства подолало 2006 року. Приріст чисельності жителів країни йде як за рахунок міграції (близько двох третин всього приросту), так і за рахунок природного превалювання народжуваності над смертністю. Середня тривалість життя у Великобританії зараз складає 77 років для чоловіків і 81 рік для жінок.

Окрім того, 2006 року до Великобританії приїхали на довгострокове мешкання понад 590 тисяч людей, виїхали з країни - близько 400 тисяч.

Низка політиків і громадських діячів вже неодноразово попереджали про те, що необхідне вживання жорсткіших обмежувальних заходів на в'їзд іноземців.

"Дані розрахунки про зростання чисельності населення є ще одним недвозначним нагадуванням про те, що може відбутися з нашим населенням і нашою країною, якщо уряд не зробить жорстких і ефективних кроків", - попередив керівник моніторингової організації Migrationwatch UK сер Ендрю Грін.

Що ж до ситуації в Україні то, як раніше повідомлялося, проблема глобальної зміни клімату може призвести до демографічної катастрофи. Таку заяву зробив координатор системи ООН в Україні Френсис О'Доннелл, презентуючи 27 листопада в Києві Звіт людського розвитку "Боротьба зі зміною клімату: людська солідарність в розділеному світі".

Як сказав О'Доннелл, "наступні 25 років Україна може зіткнутися з демографічною катастрофою, яка може бути порівнянна з Голодомором" і додав, що за майбутні 25 років населення України може скоротитися на 25%.

Проте експерти, у свою чергу, вважають, що однією з головних причин скорочення населення України є бідність. Зокрема, фахівець з питань координації системи ООН представництва цієї організації в Україні Рукен Текеш Калікусу заявив, що значна частина населення країни (46,8%) перебуває на межі бідності, 14,7% українців мешкають в крайній убогості.

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=13066
http://www.newsru.ua/world/28nov2007/prognoz.html

Категория: Нелегальна міґрація | Добавил: rozum (04.12.2007)
Просмотров: 1582 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

  Bitcoin PR
  Bitcoin Ukraine
  EOS Ukraine

  Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

  НАШІ БАНЕРИ

  Ватра
Статистика

Copyright MyCorp © 2024