РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 738

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Нелегальна міґрація

Україну чекає експансія нелегальних мігрантів

Однією з обов'язкових умов для спрощення візового режиму України з Європейським Союзом є підписання угоди про реадмісію - повернення Євросоюзом нелегальних мігрантів до країни, з якої вони прибули.

Після набуття чинності угоди про реадмісію нашій країні доведеться щорічно витрачати мільйони доларів на утримання нелегалів, депортованих з країн ЄС.

Іншою умовою є введення до кінця 2007 року безвізового режиму для громадян Румунії, які бажають відвідати Україну. Президент Віктор Ющенко особисто пообіцяв румунській стороні швидке вирішення цього питання під час офіційного візиту до Румунії.

Як відомо, зараз українські візи потрібні громадянам лише двох країн ЄС - Румунії і Болгарії. Голова Директорату Європейської комісії, відповідальний за фінансову допомогу Україні, Маркус Корнаро зазначав, що перш ніж буде ратифіковано угоду про реадмісію і спрощений візовий режим між Україною і ЄС, до всіх громадян ЄС має бути однакове ставлення, зазначає видання "Дело".

Таким чином, на користь української влади якнайскоріше дозволити румунам в'їжджати на територію нашої країни. Це застава довгожданої ратифікації Євросоюзом угод про реадмісію і спрощення візового режиму з Україною. По суті, реадмісія - це той компроміс, на який пішла Україна, взявши на собе відповідальність за врегулювання питання щодо повернення нелегалів і виторгувавши у ЄС спрощення візового режиму.

Нелегальні мігранти осідатимуть в Україні

У боротьбі з нелегальною міграцією керівництво Євросоюзу хоча і надає Україні допомогу, передбачену угодою про реадмісію, але її не вистачає. У 2007 році з 140 мільйонів євро, виділених Україні в рамках програми сусідства "Україна - ЄС", 30 мільйонів євро було витрачено на реалізацію програми реадмісії. Зокрема, на гроші ЄС будуть облаштовані місця тимчасового перебування нелегальних мігрантів - так звані табори. Крім того, спочатку ЄС фінансуватиме повернення нелегалів на батьківщину.

Європейські мільйони нашій державі вкрай необхідні. Адже Україна погодилася приймати на свою територію не тільки депортованих українців, але й іноземців, які транзитом проходять через Україну. У перші два роки дії угоди Україна прийматиме щорічно дві тисячі депортованих з Європи нелегалів. Тільки після закінчення цього терміну квота збільшиться, а нелегалів-іноземців Україні доведеться відправляти на батьківщину вже за власний кошт.

Головна ж проблема полягає в тому, що 85% нелегалів до України потрапляє з Росії. Угоди між Україною і Росією про реадмісію немає і нелегальні мігранти осідатимуть в Україні.

За даними директора департаменту у справах імміграції, громадянства і релігії Михайла Русинського, на сьогоднішній день в Україні близько 15 тисяч осіб перебувають нелегально.

Депортація одного нелегала обходиться державі в 1 тисячу доларів

В середньому місячне утримання одного правопорушника в спеціальних таборах обходиться Україні більш ніж у 100 доларів. При цьому влада зобов'язана видати іноземцеві виїзні документи і відкрити необхідні для його повернення на батьківщину візи. Квиток також оплачує Україна. У поїздці мігранта примусово супроводжують мінімум дві людини.

В цілому реадмісія одного нелегального мігранта обходиться державі більш ніж в 1 тисячу доларів. Але цього року, за даними Департаменту у справах імміграції, громадянства і релігії, на депортацію нелегальних мігрантів виділено всього 3 мільйони гривень, а значить, додому зможуть відправитися всього 600 нелегалів. Іншим доведеться довго жити в таборах в очікуванні своєї черги на повернення на батьківщину.

Основний потік нелегальних мігрантів на захід йде через Закарпаття, адже область межує з чотирма країнами Євросоюзу. Саме тут, поблизу міста Мукачево, знаходиться найзнаменитіший табір для біженців на території України. Формально затримані не можуть утримуватися тут більше 30 днів, але багато нелегалів тут проводять більше півроку в очікуванні висилки, причому в умовах, що не відповідають стандартам не тільки ЄС, але й України.



Источник: http://www.newsru.ua/ukraine/07nov2007/readmission_print.html
Категория: Нелегальна міґрація | Добавил: rozum (07.11.2007)
Просмотров: 1932 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

    Bitcoin PR
    Bitcoin Ukraine
    EOS Ukraine

    Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

    НАШІ БАНЕРИ





    Ватра
Статистика

Copyright MyCorp © 2024