РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 713

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Нелегальна міґрація

Бренд "РФ" змінює наповнення

В Раді Російської Федерації розроблена концепція законопроекту "Про натуралізацію та громадянство", яка вносить радикальні зміни до міграційної політики Росії - від податкових послаблень для мігрантів до дозволу їм приймати участь у російських виборах. За планами розробників проект, який планується представити до Держдуми вже цієї осені, допоможе не тільки поповнити трудові ресурси, що скорочуються, але й укріпити російський вплив за кордоном, відзначає "Коммерсант".
  Вчора сенатор Владімір Слуцкєр представив концепцію законопроекту "Про натуралізацію та громадянство", затверджену комісією верхньої палати парламенту РФ з національної політики й взаємодії з релігійними об`єднаннями. Документ пропонує об`єднати діючі правові акти в сфері міграції, доповнивши законодавство сенсаційними преференціями для іммігрантів.
За планами розробників новий закон має включити іноземців і до політичного життя країни. Так, один з його авторів, директор Центру стратегічних досліджень Приволжського федерального округу Сєргєй Градіровскій, повідомив "Коммерсанту", що в проекті буде передбачена можливість тимчасово проживаючих в Росії іноземців брати участь як мінімум у виборах до місцевого самоврядування: право голосувати в такому випадку зможе отримати будь-який іноземець, що має тимчасову реєстрацію. "Така практика широко розповсюджена в Штатах, - каже Сєргєй Градіровскій. - В Росії вона може виявитись дуже суттєвою для національних діаспор. Їх представники вже сьогодні доволі впливові в регіонах, і їх давно час вивести з тіньового сектору й зробити контрольованими".
Широкі льготи передбачені в проекті й для кваліфікованих мігрантів. Так, автори пропонують наблизити російську міграційну документацію до системи американської green card, тобто автоматично видавати дозвіл на проживання економічно потрібним категоріям іммігрантів: великим підприємцям та молоді, що приїздить до Росії для навчання у вишах й аспірантурах, включи проходження стажування. В концепції законопроекту передбачена й бальна система, що впливає на прискорене отримання міграційних документів. Так, іноземець зможе набрати "бали", володіючи гарним знанням російської мови, науковим ступенем, кваліфікацією, необхідною країні, й репродуктивним віком.
Автори проекту збираються застосувати й західну міграційну практику, за якої країни можуть обмежувати іммігрантів в залежності від країни походження (на приклад, Великобританія обмежує в`їзд громадян Болгарії й Румунії). При цьому одним з елементів "натуралізаційного коридору" (системи заохочень й фільтрів для приїжджих) може стати система лотерей, прийнята, на приклад, у США: "Лотерея на громадянство розігрується за принципом етнічного різнобарв`я. Грубо кажучи, країна вирішує, що в ній надто мало литовців, і встановлює їм зелений коридор". Таким чином, за думкою експерта, країни можуть розраховувати не тільки на економічний, але й на політичний ефект – навчаючи іноземців в своїх елітних вишах, вони отримують кадровий резерв для влади сусідніх держав.

Спочатку Німеччина, тепер Росія. Хто наступний? Може ліберальна Україна? Ведеться війна на знищення і білі поки явно не виграють.

http://www.patriotukr.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=198
http://observer.sd.org.ua/news.php?id=12496Источник: http://www.patriotukr.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=198
Категория: Нелегальна міґрація | Добавил: rozum (11.09.2007)
Просмотров: 1067 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2018