РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 717

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Нелегальна міґрація

Експерт: «В Україні немає міграційної політики»
Доктор економічних наук, професор Ігор Манцуров пропрацював 11 років в органах Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Анголі, ПАР, Мозамбіку, Білорусі та на Балканах. А сьогодні очолює Науково-дослідний економічний інститут при Міністерстві економіки України. Ігор Манцуров має власні здорові погляди на проблему імміграції в Україні.

"У нас східні і північні кордони з Росією і Білорусю , по суті, абсолютно відкриті. А західні кордони обладнані за останнім словом техніки. Історично так склалися – з Румунією, з Польщею, з Угорщиною були нормальні кордони, обладнані технічними засобами, і люди розуміли, що вони живуть на кордоні.

Через східні і північні кордони до нас приходить величезна кількість мігрантів. За деякими оцінками, кількість нелегальних мігрантів сягає вже мільйона. Хоча я оцінюю цей потік скромніше: в 700-800 тис. чоловік. Але це величезне число, за умови того, що кількість нашого корінного населення знижується.

Вони прагнуть до західних країн. Це Німеччина, Португалія, Іспанія, Італія, Франція і так далі. Але оскільки західні кордони закриті, вони змушені залишатися тут.

Іммігранти несуть із собою хвороби, з якими ми ніколи раніше не стикалися. У них немає коштів для існування – зростає рівень злочинності. Вони претендують на самі низькооплачувані види праці, займають певну нішу на ринку праці, що, загалом-то, не сприяє вирішенню проблем корінного населення країни.

Більшість із них досить молоді люди, і деякі з них цілеспрямовано шукають можливість залишитися в Україні. Якщо не знайти роботу, то одружитися з українкою. З’являються діти від змішаних шлюбів, що б’є по генотипу нації. Я розумію, що це процес глобалізації, який спостерігається в усіх країнах, але мені все одно шкода слов’янський генотип. Так, близько року тому Швейцарія вступила в Шенгенську зону. Я досить часто бував там, але коли приїхав через півроку після вступу, я не впізнав країну. На вулицях з’явилася величезна кількість румунів, молдаван, циган і вихідців з північної Африки, Південно-Східної Азії. Різко – за пів року, просто не можна впізнати Женеву. Так що невідомо, що буде через 100-150 років зі слов’янами.

Кордон потрібно цивілізовано облаштувати. Щоб людина відчувала, що він під’їжджає до кордону, перетинає кордон. А не пострибав і опинився раптом в іншій країні.”

Також, док. ек. наук Ігор Манцуров зазначив, що щоденно на кожного іммігранта витрачається до 100 американських доларів, якщо врахувати охорону, харчування, проживання, різноманітні послуги та квитки назад.

Також ним було зазначено, що залучати етнокультурно далеких іммігрантів в Україну не варто, а краще сприяти поверненню етнічних українців із Канади, Австралії і Аргентини.

За матеріалами видання Лівий Берег

Категория: Нелегальна міґрація | Добавил: Andre-de-Renon (27.02.2010)
Просмотров: 1359 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2019