РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 717

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Нелегальна міґрація

Київ окупують нелегальні мігранти
Столицю України накрила хвиля нелегальних мігрантів. Ні влада, ні експерти не знають, що з ними робити, і чи потрібні вони місту.

Як наголошують експерти, нелегалів, які намагаються зачепитися в Україні, ціла армія - від 500 до 750 тисяч людей. Частина з них використовують Україну лише як тимчасовий притулок на шляху в Європу. Але у містах-мільйонниках нелегали часто залишаються, створюючи практично національні колонії, населення яких постійно зростає.

Чи не найпривабливіша для них точка на карті України - столиця. "Кількість іноземців і осіб без громадянства, які приїжджають до Києва, щороку збільшується. Але тільки близько половини з них зареєстровані легально", - б'ють на сполох чиновники з Київської міськдержадміністрації. Проте назвати хоча б приблизну кількість іноземців, що прибувають в столицю, не можуть.

"Нелегали приїжджають сюди жити, зайняти свою нішу, знайти робоче місце і перетягнути до Києва своїх родичів і знайомих", - запевняє глава громадської організації Український рух проти нелегальної імміграції Ярослав Дунаєв. Він вважає, що етнічних кварталів у столиці поки що немає, але в тому хаосі, який панує у вітчизняному міграційному законодавстві, вони скоро з'являться.

Найчастіше для реалізації своїх можливостей нелегали вибирають великі міста, перш за все – Київ. Більше за інших столицю люблять кавказькі громадяни Росії і вихідці з Закавказзя - вірмени, азербайджанці, грузини. У спину їм дихають китайці, в'єтнамці і мешканці Середньої Азії. До Києва тягне і вихідців з Африки, в чому можна наочно переконатися, побувавши на Шулявському ринку. Це одна з особливостей Києва - тут немає великих іноземних громад, що проживають в одному місці, але є спільні місця роботи.

Скільки всього іноземців проживає в столиці - точну цифру не береться назвати жодна інстанція. Є інформація доволі загальна. Так Координаційна рада з регулювання міграційних процесів КМДА доповідає, що впродовж 2008 року іноземним громадянам у Києві видали близько 10 тисяч дозволів на працевлаштування і продовжили дію ще більше 2 тисяч подібних документів. Також у столиці навчається 5 тисяч іноземних студентів.

У 2009 році МВС виявила в Києві 1552 нелегали, наголошують у міліції. Всього з України, включаючи Київ, за той самий період видворили 1589 людей, причому 237 - примусово. Це на 21% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про реальну кількість незареєстрованих іноземців не знають ні в міліції, ні в СБУ, ні в прикордонній службі - органах, які повинні виявляти нелегалів.

Їх кількість швидко зростає, впевнені чиновники КМДА. У січні 2010 року набирає чинності договір між Україною та ЄС про реадмісію – повернення нелегалів до тієї країни, з якої вони прибули, навіть якщо ця держава була транзитною. Це означає, що тих шукачів щастя, які пройдуть через Україну, але попадуться в Європі, повернуть офіційному Києву.

"Збільшення числа нелегалів може призвести до створення етнічних кварталів, зростання злочинності, поширення хвороб, збільшення рівня расизму і ксенофобії", - вважає директор програм політичного аналізу і безпеки Міжнародного центру перспективних досліджень Віктор Чумак.


Источник: http://tsn.ua/ukrayina/kiyiv-okupuyut-nelegalni-migranti.html
Категория: Нелегальна міґрація | Добавил: rozum (02.01.2010)
Просмотров: 1333 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2019