РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Матеріали [10]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 712

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Конституційні збори України » Матеріали

Резолюція про скликання Конституційних зборів

Резолюція

про скликання Конституційних зборів

 

ВГО Народна Гвардія

 

 

         На підставі ретельного аналізу політичної та економічної ситуації в країні, програм кандидатів в президенти України та макроекономічних прогнозів на 2010 р. учасники зібрання переконані що:

Ø  механізми та джерела стабільності в Україні лежать поза межами діючого конституційного поля;

Ø  президентська виборча кампанія, незалежно від результату, призведе лише до поглиблення кризових явищ в суспільстві;

Ø  вирішення політичних та економічних проблем  можливе лише за умови системних та глибоких конституційних змін, про необхідність яких заявляють, як українські вчені та громадські діячі так і лідери  держав Євросоюзу.

 

Вирішили:

Ø Приєднатись до ініціативи численних громадських організацій та політичних партій з приводу необхідності проведення Конституційних зборів на підставі ст. 5 та ст. 69 Конституції України.

Ø  Закликати громадян України не підтримувати жодного з кандидатів в Президенти України та розробити механізм трансформації виборів в плебісцит із затвердження нових засад суспільно-політичного устрою та рішення по скликанню Конституційних Зборів.

Ø  Ініціювати створення координаційних структур із наведення порядку та самоорганізації громадян на регіональному рівні.

Ø  Створити робочу групу у складі: Чаповський О.Я., Скипальський О.О. (за згодою), Бідик В.П., Збітнєв Ю.І., Пінчук А., Мусіяка В. Л. (за згодою) по виконанню рішень даної резолюції.

Ø  Закликати членів ВГО «Народна гвардія України» в своїй діяльності керуватись Конституцією України та Законом про основні засади національної безпеки України.

 

 

 

Резолюцію прийнято на раді керівників регіональних організацій Всеукраїнської Громадської Організації «Народна Гвардія України»

5 грудня 2009 року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготовлено Оргкомітетом Конституційних зборів України

   

WWW.ZBITNEV.ORG

 

Категория: Матеріали | Добавил: rozum (18.12.2009)
Просмотров: 1231 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2018