РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Матеріали [10]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 736

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Конституційні збори України » Матеріали

НОВИЙ СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР

МИ ВСЕ ПОВЕРНЕМО! ВИННІ БУДУТЬ ПОКАРАНІ!

ПРИЙДИ НА ВИБОРИ – ПОРВИ БЮЛЕТЕНЬ!

ЗВЕРНЕННЯ

ДО  ГРОМАДЯН УКРАЇНИ,  ЛІДЕРІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ,

ДЕРЖАВНИХ ТА ГРОМАДСЬКИХ ДІЯЧІВ,  ПОЗАПАРЛАМЕНТСЬКИХ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ

 

НОВИЙ СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР

 

Існуюча політична система — це негласний договір олігархічних кланів задля хижацького збагачення за рахунок України та її народу. Незалежно від того, де ситуативно перебувають ці клани - в «коаліції» чи в «опозиції» - в них спільні життєві цінності, що виражаються трьома словами: безвідповідальність, безконтрольність, безкарність.

 "Олігархічний договір” тримається на трьох постулатах:

1. Відсутність сформульованої державної мети. Оскільки не визначено мети, то немає й відповідальності за її досягнення. Саме тому владна верхівка не працює на загальнонародну мету, а займається задоволенням власних амбіцій.

2. Незалежність збагачення владної верхівки від збагачення народу. Вона живе в закритих «елітних поселеннях» і розвиває лише «елітну інфраструктуру». Водночас інфраструктура загального призначення руйнується, земля виснажується та отруюється. 

3. Відсутність контролюючих органів. Всі нинішні контролюючі органи — Конституційний і Верховний суди, Прокуратура, Рахункова палата, Уповноважений з прав людини — призначаються владою, тобто тими, кого вони повинні контролювати.

Основні інститути держави: Верховна Рада, Президент, Кабінет Міністрів, Конституційний суд, Прокуратура, дискредитовані діями влади в очах громадськості та світової спільноти. Конституція України стала розмінною монетою в політичних торгах та постійно порушується вищими посадовими особами держави.

Політична реформа, позачергові вибори до Верховної Ради України здійснені поза  межами конституційного поля і тому є нелегітимними і антинародними по своїй суті.

Громадяни України поставлені в безвихідне становище і змушені приймати участь у  президентській виборчій кампанії, розуміючи, що її результати не вирішать кризових явищ в суспільстві, а навпаки ще більше погіршать ситуацію.

 "Олігархічний Договір” ігнорує інтереси суспільства – за 18 років його чинності вимерло 6 мільйонів українців, ще стільки ж втекло за кордон. На звільнену від корінного населення територію в’їхало 5 мільйонів іноземних мігрантів. В Україні нестримно зростає кількість техногенних аварій, поширюються епідемії туберкульозу та СНІДу, знижується рівень суспільної моралі, зростає смертність серед молодих людей.  Натомість невпинно зростає кількість мільйонерів та мільярдерів.

«Олігархічний договір» передбачає суспільство лише в ролі біомаси, дешевої робочої сили і органів для трансплантації. Цей договір буде дійсний доти, доки суспільство не укладе новий договір — в іншому,  людському форматі.

 Новий договір є повним запереченням «трьох олігархічних постулатів».

Отже ми - лідери громадських об’єднань, громадські діячі – стверджуємо: в Україні відсутня законодавча влада, дестабілізована і дискредитована діяльність судової та виконавчої гілок влади. З метою стабілізації політичної ситуації в Україні та на підставі ст. 5 та  ст. 69 Конституції України ініціюємо проведення загальнонародних Конституційних Зборів, на яких буде прийнято нову Конституцію України, заснованої на Новому Суспільному Договорі, що базується на трьох принципах Реформації держави:

1.  Конституційна мета держави: зростання кількості корінного населення та якості його життя. Критерій наближення до мети — Національний індекс людського розвитку, який містить у собі Індекс людського розвитку ООН (тривалість життя, рівень освіти, реальні доходи на душу населення) та індекс народжуваності. Він оприлюднюється щоквартально разом з іншими стратегічно важливими показниками.

2. Персональна відповідальність всього вищого виборного керівництва за результати своєї діяльності — власними майном, свободою і життям.

Президент обирається всенародно, має найбільші повноваження і несе персональну відповідальність, своїм майном і свободою, за виконання державою конституційної мети. Відновлюється смертна кара за економічні злочини в особливо великих розмірах. Президент і вся владна верхівка збагачуються лише разом з українським народом. Власність, отримана на прямому чи посередньому зубожінні суспільства, визнається ганебною і злочинною. Недоторканою є тільки суспільно визнана правильна (чесна) власність. Вона створюється лише внаслідок збагачення суспільства або ж законно успадковується, якщо раніше була чесною. Ганебна власність підлягає легалізації шляхом компенсації суспільству заподіяних збитків у визначений законом термін.

3.  Народний контроль за діяльністю держави.

Головний контролюючий орган — Конституційно-ревізійна палата, що поєднує функції Конституційного суду, Рахункової палати і Центральної виборчої комісії. Голова КРП обирається всенародно і несе персональну відповідальність(своїм майном і свободою) за виконання своєї функції. Кожний громадянин України знає Конституцію і зобов’язаний її захищати в законному порядку. З цією метою постійно здійснюється широка юридично-просвітницька робота.

Ми звертаємось до громадян України,  громадських організацій, державних і громадських діячів, позапарламентських політичних партій з пропозицією  підтримати НОВИЙ СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР, що визначить якісно новий рівень відносин між владою і суспільством, забезпечить ефективну розробку й прийняття нової Конституції України Конституційними зборами.

Ми пропонуємо прихильникам НОВОГО СУСПІЛЬНОГО ДОГОВОРУ не підтримувати жодного з кандидатів в президенти,  прийти на виборчі дільниці 17 січня 2010 року, отримати бюлетень та розділити його на дві частини. Верхню частину забрати з собою щоб не допустити фальсифікацій та обрати делегатів на Конституційні Збори. Нас 46 мільйонів, а тих хто належить до владної верхівки всього тисяча чоловік, і вони знущаються над нами вже 18-й рік. Кожен з нас повинен висловити свій особистий протест і відсторонити від влади тих, хто зганьбив Український Народ і Державу.

Ті громадяни, або суб’єкти політичної діяльності, що не підтримали Новий Суспільний Договір, автоматично вважаються  прихильниками Старого Олігархічного Договору.

Обравши делегатів ми самостійно, без олігархів і депутатів, збираємо Конституційні Збори на підставі ст. 5 та  ст. 69 Конституції України, приймаємо НОВУ КОНСТИТУЦІЮ, встановлюємо реальну демократію для народу та диктатуру для влади!

 

 

МИ МАЄМО ПРАВО НА ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я!

МИ МАЄМО ПРАВО НА РОБОТУ!

МИ ВСЕ ПОВЕРНЕМО, А ВИННІ БУДУТЬ ПОКАРАНІ!

 

 

ОРГКОМІТЕТ СУВЕРЕННИХ КОНСТИТУЦІЙНИХ  ЗБОРІВ  УКРАЇНИ

 

WWW.ZBITNEV.ORG

Категория: Матеріали | Добавил: rozum (18.12.2009)
Просмотров: 1964 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

  Bitcoin PR
  Bitcoin Ukraine
  EOS Ukraine

  Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

  НАШІ БАНЕРИ

  Ватра
Статистика

Copyright MyCorp © 2024