РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Матеріали [10]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 737

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Конституційні збори України » Матеріали

Звернення щодо скликання Конституційних Зборів України

МИ ВСЕ ПОВЕРНЕМО, А ВИННІ БУДУТЬ  ПОКАРАНІ!

ПРИЙДИ НА ВИБОРИ – ПОРВИ БЮЛЕТЕНЬ!

 

Звернення

    до громадян України щодо скликання Суверенних Конституційних Зборів України

 

Створена в Україні псевдодемократія привела більшість громадян до політичної апатії і розчарування. Найбільш явним показником цього є тотальна недовіра виборців до виборчої системи і політиків, до якої би партії вони не належали. Народ переконаний, що перемога будь-якої партії в ході «демократичних» виборів реально не змінить його життя на краще, що такі «демократичні» вибори є нічим іншим як боротьбою за владу заради самої влади. При нинішніх виборчих «технологіях» громадяни України фактично позбавлені свого права на реальне народовладдя, хоча й передбаченого діючою Конституцією.

Український Народ  повинен сам зробити вибір шляху розвитку країни, не передовіряючи це якій-небудь партії, і так, щоб будь-яка Влада зобов'язана була ним(обраним шляхом) слідувати.

Очевидно, що сьогодні необхідна радикальна зміна ідеологічного курсу, основ державного, суспільного і економічного устрою, як такого, що не відповідає національним цінностям, духовності, культурі і традиції,  що глибоко вкоренився в менталітеті українського народу.

 Потрібна чітка відповідь на пов'язані з усім історичним життям нації корінні питання: «Хто ми, куди і навіщо йдемо?».

Потрібен Новий Суспільний Договір між Народом і Владою.

 Єдність суспільства, його життєздатність і соціальна згода у всі часи визначалися в Україні не стільки економікою, скільки загальними духовно-культурними цінностями і цілями.

Суверенні Конституційні  збори України (надалі КЗ), як форма безпосередньої демократії скликаються згідно  ст. 69 Конституції України по праву, що надано нам   ст. 5 Конституції України, згідно якої, народ є єдиним джерелом влади. КЗ є всеукраїнським зібранням представників громадян України — різних шарів суспільства, регіонів, гілок влади, партій, суспільних і релігійних організацій. У правовому полі, і від імені всього Народу КЗ повинні сформулювати і запропонувати шляхи рішення головного завдання українців — збереження єдиної Української Нації і єдиної Української  Держави. Ніяка внутрішня і зовнішня політика не повинні здійснюватися всупереч рішенню цієї основної задачі. Вибір економічних і соціальних пріоритетів, переважаючих форм власності, демографічна і імміграційна політика, особливості законодавства повинні, в першу чергу, виходити з необхідності захисту національних інтересів і безпеки Українського Народу, стабільності зростання його чисельності, духовного і фізичного здоров'я, образотворчого і культурного рівня, а головне — гідного рівня життя для всіх громадян.

Тільки такі представницькі збори, як Суверенні Конституційні Збори, мають право проголосити справжній історичний вибір народом свого шляху розвитку, цілей свого буття, своєї системи цінностей і базових основ громадського і державного устрою. Основними рішеннями КЗ повинні стати солідарно підготовлені пропозиції по головних напрямах розвитку України і світового українства, механізмах їх реалізації, які будуть Законом для політичних партій, владних структур і всього громадського суспільства України, а також планом практичних дій, що забезпечують перетворення громадського і державного життя.

Ми розуміємо, що в діючій Конституції України механізм прийняття Нової Конституції не прописаний. Проте, виходячи з міжнародної практики конституціоналізму та враховуючи системну політичну кризу в державі, ми маємо право, на підставі статей 5 та 69 діючої Конституції України, скликати і провести Суверенні Конституційні Збори України, де представники регіонів (міст, сільських районів і т.д.), регіональних громадських організацій, традиційних конфесій, суспільного самоврядування і творчих союзів, що представляють більшість громадян України, зможуть сформулювати Волю Народу з приводу історичного вибору шляху розвитку Нашої Держави.

Ми закликаємо всі народно-патріотичні сили, всіх активних громадян, кому небайдуже майбутнє нашої ВІТЧИЗНИ, взяти участь в організації і проведенні Суверенних Конституційних Зборів, щоб виразити ВОЛЮ НАРОДУ. Це і буде дійсна демократія, тобто народовладдя.

Це і буде НОВИЙ СУСПІЛЬНИЙ ДОГОВІР МІЖ ВЛАДОЮ І НАРОДОМ.

 

МИ ВСЕ ПОВЕРНЕМО, А ВИННІ БУДУТЬ  ПОКАРАНІ!

 

Оргкомітет Суверенних Конституційних Зборів України

 

  WWW.ZBITNEV.ORG
Категория: Матеріали | Добавил: rozum (18.12.2009)
Просмотров: 1789 | Рейтинг: 1.0/1 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

  Bitcoin PR
  Bitcoin Ukraine
  EOS Ukraine

  Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

  НАШІ БАНЕРИ

  Ватра
Статистика

Copyright MyCorp © 2024