РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Матеріали [10]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 738

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Конституційні збори України » Матеріали

Дорожня карта

МИ ВСЕ ПОВЕРНЕМО, А ВИННІ БУДУТЬ ПОКАРАНІ!

 

ПРИЙДИ НА ВИБОРИ – ПОРВИ БЮЛЕТЕНЬ!

 

Дорожня карта: методика дії та деякі принципові питання

Суверенних Конституційних Зборів

 

Шановний однодумцю!

Ви можете стати координатором по проведенню Суверенних Конституційних Зборів. Необхідно зібрати групу соратників і почати реалізовувати Проект у Вашому регіоні, створюючи необхідні для цього структури. В ході цієї роботи багато що доведеться пояснювати і відстоювати. Дана «методичка» містить наше бачення ряду принципових і практичних питань.

Ми пропонуємо реалізувати не передвиборчий проект, що дозволяє зіграти «свою гру» в ході президентських  виборів, конкуруючи з існуючими партіями, а надпартійний проект, що дозволяє змінити згубний курс, яким іде Україна з початку 90-х. Причому зробити це необхідно без «революцій»,  бунтів і смути, яка неминуче призведе, в нинішніх умовах, до розвалу й іноземної окупації країни.

«Проект», який ми пропонуємо, є абсолютно реальною ТЕХНОЛОГІЄЮ.

Що необхідно розуміти самому і довести до наших прихильників?

Необхідно абсолютно чітко довести до всіх організацій — потенційних союзників і однодумців, чому ми наполягаємо на скликанні Суверенних Конституційних Зборів (далі — КЗ).

Ми розглядаємо КЗ в якості:

Ø  Єдино можливої форми конституційної зміни системи цінностей і основ Суспільства в Україні на НАЦІОНАЛЬНІ, без смути і революцій, які можуть привести до розчленовування і окупації країни.

Ø  Єдино можливої форми законної зміни відносин власності, зовнішньої і внутрішньої політики, державного устрою, Конституції, державних пріоритетів і т.д., а також ЛЕГІТИМНОГО (суспільно визнаного) способу, як в очах народу, так і в очах  світового співтовариства.

Ø  Єдино можливого соціального компромісу, що дає шанс патріотично налаштованій  частині владної еліти, підтримавши зміну політичного курсу перейти з розряду антинаціональної в розряд національної, і, тим самим, разом з народом реалізувати  Національний курс країни.

Рішення будь-яких проблем українського народу в рамках теперішньої системи неможливе. Нам принципово неприйнятний нав'язуваний сьогодні вибір серед  розкручених в ЗМІ двох-трьох „придворних” партій та кандидатів  в президенти від них, оскільки без зміни курсу поліпшеня для народу не відбудеться. Політична сила, що прийшла в сумнівний спосіб до влади нав’язує Народу нібито «зроблений ним(НАРОДОМ)» вибір політичного курсу розвитку країни. Підтримка того або іншого кандидата в президенти повинна визначатися його наміром і здатністю цей «історичний вибір Народу» найточніше реалізувати. Таким чином, вимога скликання Легітимних Конституційних Зборів повинна стати головною і нашим основним гаслом.

Навіщо потрібні Суверенні Конституційні Збори?

Ми розуміємо, що при нинішньому складі Верховної Ради України неможливо прийняти ні Нову Конституцію України ні Закон Про Конституційні Збори, які б мали конституційне право сформулювати базові основи устрою країни і суспільних відносин. 

Проте ми цілком можемо зібрати КЗ на підставі 5 та 69 статей діючої Конституції України, де представники регіонів (міст, сільських районів і т.д.), реальних громадських організацій і партій, традиційних  конфесій, суспільного самоврядування і творчих союзів зможуть  сформулювати своєрідну волю народу з приводу стратегічного курсу країни, її суспільного і державного устрою. 

 

 

Навіщо це потрібно «еліті»?

Сьогодні навіть найбільш патріотично мисляча частина політичної і ділової «еліти» виявилася заручником політичної ситуації, сформованої в країні ще на початку 90-х. Вийти з неї яким-небудь стандартним шляхом нереально, а продовження — дає у разі смути серйозні шанси закінчити своє життя як Мілошевіч, Хусейн і Чаушеску

А отже їх безпосередня й об’єктивна зацікавленість в «Проекті» є єдиною можливістю уникнути найбільш небажаного для країни революційного сценарію і мирним шляхом трансформувати Україну в життєздатну соціальну державу, яка буде засновуватися на традиційних морально-етичних цінностях і підходах аби шляхом цього процесу уникнути особистої «небажаної» долі.

 

 

                    Дорожня карта Суверенних Конституційних Зборів України

 

Просування ідеї Проекту і створення його «опорних точок».

Цей етап вже проводиться з серпня 2007 року. В ході його був сформований Оргкомітет, що почав поширювати ідею Суверенних Конституційних Зборів. Попередньо ці ідеї були проголошені під час президентської кампанії 2004-2005 р.р., та під час передвиборчої кампанії 2006 року.

Оргкомітет  провів ряд прес-конференцій, нарад, круглих столів з лідерами громадської думки, головами територіальних громад,  громадськими організаціями та політичними партіями.

 Особливу увагу слід приділяти роботі з організаціями, що раніше вже  приймали участь у будь-якому політичному проекті патріотичної направленості і сьогодні посилено шукають «своїх» для спільних дій.

Завдання: знайти достатнє число однодумців для формування повноцінного працездатного «ядра» регіонального Оргкомітету (далі — «регіональний ОК»).

Паралельно з оргміроприємствами  велася робота по «інформаційному вкиданню» Проекту в ЗМІ й на всі рівні Влади (для гарантовано спокійного відношення до Проекту з її боку). Тепер цей напрям необхідно розвивати на місцевому рівні.

Завдання: зробити Проект впізнанним і не дозволити «зацікавленим» силам його замовчувати. Треба вбудувати Проект в загальний інформаційний контекст ЗМІ як абсолютно необхідний елемент, який не можна не відмітити, з метою:

ü  досягти впізнавання Проекту;

ü  створення інформаційних приводів навколо Проекту;

ü  свідоме коментування нашими прихильниками будь-яких ситуацій з погляду Проекту;

ü  отримання заяв про офіційну підтримку Проекту з боку відомих організацій  і  груп.  Отримання  коментарів  місцевих VIP-персон і лідерів громадської думки (відомі люди, лідери релігійних конфесій, козацтва, молодіжних і ветеранських структур i т.д.).

Іншим завданням координаторів є проведення на місцях моніторингу місцевих ресурсів (організаційних,  інформаційних,  фінансових,   політичних),   які, можливо, привернуть увагу в тій або іншій формі до Проекту.

Первинна структуризація.

Делегати Суверенних Конституційних Зборів України формуються за трьома принципами, а саме:

  • Безпосередні вибори ( вибори виборщиків)
  • Делегування (від громадських організацій, голів  міських територіальних громад, діаспори)
  • Призначення

На першому етапі ми пропонуємо для погодження концепцію безпосередніх виборів.

 1. Безпосередні вибори делегатів здійснюються за місцем проживання та під час президентської кампанії 17 січня 2010 року. Представництво: 1 делегат від  виборчої дільниці (згідно останньої передвиборчої кампанії в Україні було створено близько 34 000 виборчих дільниць, які нараховували в середньому від 500 до 1500 виборців на кожну дільницю).

 Організаторам районних штабів (РШ) необхідно вибрати ДЕЛЕГАТІВ (поважаних і політично активних людей, що проживають в даному поселенні, яким довіряється  проголосувати від імені обравшого їх населення) на зборах жителів мікрорайонів міст, сільських районів, зборах і конференціях місцевих громадських організацій. Можливо вибрати цих делегатів заочно, зібравши необхідну кількість підписів (зразки довіреність - мандат додаються). Кожен делегат наділяється спеціальним мандатом, що засвідчує право представляти інтереси жителів даного села, селища, міського мікрорайону. Кандидатура делегата може бути рекомендована громадською організацією, за умови, що делегат збере не менше 30% анкет на своїй виборчій дільниці.

За нашими підрахунками на першому етапі буде обрано близько 37 000 делегатів.

Враховуючи, що нова Конституція України передбачатиме зміну політико-територіального устрою, де первинна ланка – це територіальна громада, а наступна - місто/округ, пропонується: на рівні міських округів провести  окружні збори ДЕЛЕГАТІВ.

 

2. В Україні нараховується близько 700 міст, отже, в маленьких містах збори делегатів будуть нараховувати від 50 – 100 чоловік. Безумовно, додатково необхідно вивчити ситуацію по містах, де кількість жителів перевищує 1 млн. жителів.

Окружна координаційна рада (ОКР), що створюється на базі штабу відповідного рівня, проводить збори делегатів —  даного сільського району, селища або міста (мікрорайону великого міста), де обираються  уповноважені (приблизно 1 з 10 делегатів), тобто ті, що мають право голосу, від імені громадян даного міста, району (округу). На місцевих Окружних радах —  районних (міських) обговорюється проект Суверенних Конституційних зборів, ухвалюються рішення про його підтримку і вносяться доповнення або зміни в проекти документів  (з оформленням протоколу). Обговорюються місцеві питання, які можуть бути предметом обговорення при підготовці нової Конституції України  Ці рішення, як накази, вручаються уповноваженим (1 від 10 делегатів) делегатам  КЗ. В Окружних зборах приймає участь мер міста та голови територіальних громад нижчого рівня за бажанням.

 

В цілому  кількість таких уповноважених складатиме близько 3700 чоловік на першому етапі

(Відразу зазначу, що всі  обрані делегати Суверенних Конституційних зборів в кількості 37 000 чоловік будуть скликані один раз для остаточного ухвалення тексту нової Конституції України. Обрання уповноважених створюється з метою ефективної і узгодженої роботи над текстом Конституції).

Наступні кроки – це проведення першого засідання Конституційних зборів, формування експертних і фахових комісій та робота, власне, над текстом Конституції будуть повідомлені в наступних документах.

При загальнонародній підтримці ми зможемо вже до березня 2010 р. провести всі необхідні дії по НОВІЙ КОНСТИТУЦІЇ та відстороненню бездіяльної влади.

 

 

 

МИ ВСЕ ПОВЕРНЕМО, А ВИННІ БУДУТЬ ПОКАРАНІ!


 

ПРИЙДИ НА ВИБОРИ – ПОРВИ БЮЛЕТЕНЬ!

 

 

 

 

Підготовлено Оргкомітетом Конституційних зборів України

   

WWW.ZBITNEV.ORG

Категория: Матеріали | Добавил: rozum (18.12.2009)
Просмотров: 2606 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

    Bitcoin PR
    Bitcoin Ukraine
    EOS Ukraine

    Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

    НАШІ БАНЕРИ





    Ватра
Статистика

Copyright MyCorp © 2024