РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Загальна Концепція [4]
Мистецтво [2]
Статті про мистецтво
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 736

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » ARFA » Мистецтво

Амазонка Леді Ґаґа

    Перегляд кліпу Lady GaGa ”Bad Romace” змусив мене задуматись. Маю визнати – він мені сподобався. Це мене і здивувало. LadyGaGa , найпопулярніша попсова співачка сучасності якраз і презентує той космополітичний гламур який ми зневажаємо. Але тільки не цей кліп! Проаналізувавши його я побачив там багато символічних і навіть археофутуристичних елементів (не тільки в присутності хай теху, ноутбуків)

   Епічний приспів «Oh-oh-oh-oh-oooh-oh-oh-oooh-oh-oh-oh-oh!» підійшов би і для опери, і для епічного металу, фолку…  На початку важко не помітити відому нам горілку Nemiroff,  яка і потім з’являється в кадрі. Далі дівчата в білому обтяжуючому одязі з білими капюшонами – хіба не нагадує Ку-Клукс-Клан?  "Rah-rah-ah-ah-ah-ah!” – Rahowa?  "Roma-roma-mamaa! " – а це вже нагадування про Рим.  До речі і сама назва «Ґаґа» - це як ґелґотання гусей. А пам’ятаєте історію про гусей, що Рим врятували?

   Кіт що з’являється на мить на 43-й секунді 2-ї хвилини – символізує Сфінкса (такої породи цей кіт) та показує зв'язок з давніми культами та божествами. Взагалі сама Леді Ґаґа проходить ряд трансформацій під час кліпу. То білява і зеленоока дивитись на нас своїм милим обличчям, то з великими підмальованими очима у відьмацькому образі готується до війни. І справді, Леді Ґаґа в цьому кліпі – це символ жінки-воїна, амазонки.  Виставлена на продаж спочатку, вона не здається, гордо і невимушено у білій шубі підходить до ворога і спопеляє того, хто хотів її купити та привласнити. Також зауважу що в кліпі немає ніяких негрів, реперських танців, які присутні в більшості мейнстрімових американських кліпах.

     Цей кліп - це ще один приклад того, як гламур використовує прадавні образи, міфи, тощо заради досягнення свого успіху та свого тріумфу.  

 Літровіч фон Шиншиллєр

Категория: Мистецтво | Добавил: rozum (20.11.2009) | Автор: Літровіч фон Шиншиллєр
Просмотров: 1916 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 5.0/1 |

Всего комментариев: 3
3 Літровіч фон Шиншиллєр  
0
Сметану я люблю, так
Вам ввижається сметана після цього кліпу? Ну що ж кожному своє.
А з приводу куріння - не курю і вам не раджу

2 Миловида  
0
Якщо пісня та музика - це мистецтво, тоді що це??

1 Микола  
1
Що курив автор перед написанням відгуку? Сметану?

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

  Bitcoin PR
  Bitcoin Ukraine
  EOS Ukraine

  Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

  НАШІ БАНЕРИ

  Ватра
Статистика

Copyright MyCorp © 2023