РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Загальна Концепція [4]
Мистецтво [2]
Статті про мистецтво
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 737

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » ARFA » Мистецтво

Дві узагальнюючі тенденції сучасного світового мистецтва

    Перша і найголовніша, переможна тенденція – це археофутуризм. І ми і являємось її рушійною силою, її аванґардом. Ми переконані, що суспільство знову повернеться (і частково починає повертатись) до цінностей предків, але не в їх минулому ідентичному вигляді, а в новому, якісно кращому. По всьому світу є люди, яких можна зачислити до археофутурстів. Цей термін не я придумав, але коли я почув його та його визначення – я зрозумів, що я – археофутурист. Тому я і взяв на себе місію створення Археофутуристичної Асоціації і ми охоплюємо всі сфери мистецтва і не тільки мистецтва. Романтикою рицарського реверансу ми вітаємо наших шанувальників та прекрасних дам. Поглядом згори вниз ми оцінюємо сучасність. Орел завжди може спуститись до мишей, але миш ніколи не підніметься на висоту орла. Так само і ми, ми живемо серед сучасних людей та зіпсованих продуктів, але наша сила, воля та честь – постійно піднімають нас у небеса. Людство на порозі катастроф. Катастроф, які ми не планували та не починали. Але і мовчазними свідками не будемо. Ми закликаємо до революції чи еволюції мистецтва? Ми закликаємо до реевалюації, (revaluation of all values) – до переоцінки всіх цінностей.

   Я здивувався коли прочитав назву АРФА з права наліво – АФРА. Це не просто випадковий збіг літер. АРФА – зліва направо, з минулого в майбутнє йдемо ми! АФРА – це і є узагальнена назва та оцінка всього що домінує зараз сучасному модному мистецтві. «Афро» не в плані африканців чи афро-американців, хоча по впливу останніх в Америці і помітний занепад . Афра, загальна та всепроникаюча примітивізація і гармнонії, і відчуттів та почуттів, і ритмів та інтелекту – це присутнє як в музиці, так і в кіно, літературі, політиці, філософії – скрізь. Всю квінтесенцію цієї тенденції можна висловити відомою фразою: «Хліба та видовищ».

   Але не у всіх потреби обмежуються цим. Тому і є не одна, а дві узагальнюючі тенденції, і час покаже чи переможе АФРА чи АРФА.

Категория: Мистецтво | Добавил: rozum (08.11.2009) | Автор: Андрій Волошин
Просмотров: 2107 | Рейтинг: 3.5/2 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

  Bitcoin PR
  Bitcoin Ukraine
  EOS Ukraine

  Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

  НАШІ БАНЕРИ

  Ватра
Статистика

Copyright MyCorp © 2024