РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Загальна Концепція [4]
Мистецтво [2]
Статті про мистецтво
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 738

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » ARFA » Загальна Концепція

Проти Трьох ДЕ

   Археофутуризм у своїй деструктивній роботі рішуче виступає проти трьох ДЕ: декадансу, дегенерації та дебілізації, які панують в сучасному суспільстві, в думках та вчинках людей, в політиці, на вулицях і в інтернеті.

   Відповідно ми не хочемо бачити декадантів, дегенератів та дебілів на чолі мистецьких чи будь-яких інших організацій, що диктують моду. Не варто це пов’язувати з економічним розвитком, але в Україні ці процеси розвинуті набагато менше ніж в США та Західній Європі, де вони просто вже стали нормою життя.  Тобто український народ не згодний толерувати дегенерацію та дебілізацію і занадто рано говорити про таке явище, як український декаданс. Але для того щоб ці хвороби не поширились в Україні – має бути достатньо гарної української творчості нового зразку. Класика – це чудово, але ми не живемо в минулому, до того ж враховуючи важке минуле українців – сакралізація трагічних моментів історії не піде на користь. Потрібне імперське пробудження нових творчих сил. Це і є одна з задач АРФИ. І зупинивши декаданс, дегенерацію та дебілізацію в Україні – ми зупинимо їх і в усьому світі. Наш імперський імпульс штовхає нас до дій.

Категория: Загальна Концепція | Добавил: rozum (23.11.2009) | Автор: Андрій Волошин
Просмотров: 2174 | Рейтинг: 5.0/1 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

  Bitcoin PR
  Bitcoin Ukraine
  EOS Ukraine

  Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

  НАШІ БАНЕРИ

  Ватра
Статистика

Copyright MyCorp © 2024