РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 716

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Казуси

Космополіти позбавлені почуття гумору
Недавно міністерство освіти Естонії дало згоду на викладання підліткам 12-13 років гумористичні збірники, які викликали справжню істерію у космополітів й борців з «ксенофобією».

Істерія почалася коли на полицях естонських шкільних бібліотек з’явився підручник, що містить гумористичні збірки: «У банана нежить», «Негр загоряє» та «Слон в холодильнику». В цих дитячих гумористичних збірниках були наведені жарти й гуморески, які здалися активним поборникам рівності рас викликом всьому людству, проявом ксенофобії та агресії по відношенню до негрів. Особливого занепокоєння викликали наступні жарти: «Чому негрів ховають у трунах з двома ручками? Тому що у смітниках тільки дві ручки»; «Яка різниця між цибулею й негром? Коли ріжеш цибулю – плачеш»; «Як запхати в машину 25 китайців? Кинути туди шматок хліба»

Автор підручника – професор Анне Нахкур не погоджується з твердженням, що в її підручнику дітям рекомендують читати жарти ксенофобського змісту. За словами Нахкур, у її підручнику, у розділі про сучасний фольклор й міських легендах, розглядають жарти, які естонські діти у 1992 році надіслали до фольклорного архіву й які були опубліковані у збірниках «У банана нежить», «Негр загоряє» та «Слон в холодильнику».

«Я просто казала у робочих завданнях ознайомитися зі збіркою Еди Калмре «У банана нежить». Якщо хтось там знайшов якийсь не такий жарт, то це не означає, що підручник пропагує ксенофобію», - зазначила Нахкур. Вона не розуміє, чому діти не можуть читати жарти, які надіслали до архіву інші діти, і які були опрацьовані вченими й опубліковані. «Фольклор іноді не зовсім літературний, іноді трошки вульгарний, але я не вірю, щоб в цій збірці жартів Калмре було щось подібне», - сказала Нахкур.

Позитивно відносяться до таких жартів й психологи, зазначаючи, що таким чином у дітей цього віку швидше розвивається уява й почуття гумору. Й не бачать в цьому нічого такого, щоби нанесло шкоду дитячій психіці або зачіпало гідність негрів.

А космополітам й всяким там «негрозахисникам» можна тільки поспівчувати – в них немає почуття гумору. Ось так забивається голова цим космополітичним толерантним лайном, що не розумієш дитячий гумор. Трам-пам-пам, панове космополіти, пора лікуватися!

Категория: Казуси | Добавил: Ультраправий (08.01.2008)
Просмотров: 1367 | Рейтинг: 4.0/3 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2019