РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 713

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Казуси

Продажна Грантожерка
Image
Продажна "обдарована" молодь, соромно за таких. Долати вам немає що, краще б боролись з бідністю, з алкоголізмом та наркоманією чи вже такою популярною грантоїдською темою як СНІД.
Тепер же вона буде за наші з вами кошти вказувати нам що треба бути толерантними бо це ж так по-європейськи! В той час етнічна злочинність зростатиме... "красивий" грант випав цій "красуні".
22 грудня 2009 року викладач кафедри методики викладання історії та суспільно-політичних дисциплін Інституту історичної освіти НПУ імені М.П. Драгоманова Мелещенко Тетяна Володимирівна отримала грант президента України для обдарованої молоді на 2010 рік для реалізації проекту «Шляхи подолання проявів расизму, дискримінації і ксенофобії як негативних елементів суспільної комунікації в молодіжному середовищі України». 

Церемонія нагородження відбулася в Секретаріаті президента України. З привітальним словом виступили Президент України В. Ющенко, віце прем’єр-міністр України І. Васюнник, міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Ю. Павленко, президент НАН України Б. Патон.

ImageЗ виступу Президента: «Сьогодні на державному рівні відзначаємо науковий доробок молодого покоління українських науковців. Без перебільшення можу сказати – у цій залі присутні найталановитіші молоді люди з різних регіонів України, які представляють майже всі галузі нашої науки».
Безперечно, відзначив Президент, в української науки є майбутнє - і держава має докласти всіх зусиль, щоб належним чином підтримати науковців, забезпечити умови для реалізації їхніх талантів. Серед позитивних здобутків у цьому контексті він назвав збільшення кількості та розмірів стипендій і премій для молодих науковців, надання грантів для проведення досліджень.

Вітаючи юнаків і дівчат, які вибороли право отримати гранти для здійснення своїх неординарних творчих проектів у наступному році, В.Ющенко зазначив, що серед цих проектів є медичні, історичні, з розвитку інформаційного простору, а також спрямовані на розвиток громадянської активності молоді, забезпечення її зайнятості, підтримку соціально уразливих категорій населення тощо.
«Усі 44 проекти є актуальними для нашої країни», - сказав він. (У 2009 році рішенням Експертної ради рекомендовано 44 проекти на здобуття грантів Президента для обдарованої молоді на 2010 рік на загальну суму понад 2 млн. 960 тис. грн.)
«Попереду вас чекає найбільш відповідальна робота – реалізація власних проектів. Дякую за ту працю, яку ви продемонстрували, за любов до науки, за ваші досягнення, за любов до країни»!


Источник: http://www.iio.npu.edu.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=257&Itemid=1
Категория: Казуси | Добавил: rozum (28.12.2009) | Автор: Літровіч фон Шиншиллєр
Просмотров: 1821 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 4.0/4 |

Всего комментариев: 1
1 Jady  
I'm impressed! You've magnaed the almost impossible.

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2018