РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 736

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Україна

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ
ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНЦІВ

27 квітня 2010 року

Громадська Конституційна Рада, Правління  Українського клубу звертаються до всіх свідомих громадян України, до всіх українців по крові, до всіх українців по духу: українська нація стоїть перед реальною загрозою втрати української незалежної соборної демократичної держави.

Експерти Українського клубу, проаналізувавши політичну ситуацію в країні, констатують: два основні завоювання, виборені українцями, свідомими громадянами України на Майдані у 2004 році: гідність і право вибору, реваншистсько-окупаційна влада скасувала. Вона відкрутила світоглядно і політично ситуацію в країні до часів УРСР. Основною цінністю для неї є Росія, російська ідея, російські інтереси і російське майбутнє. Відповідно – Україна має стати Малоросією з усіма відповідними наслідками. Слід зазначити, що Україна вже це проходила у своїй історії безліч разів, починаючи з варягів у Києві, закінчуючи фашистською та більшовицькою окупацією. Проходити пройдене ще раз немудро, невдячно, безперспективно.

Члени Громадської Конституційної Ради зазначають: 50 днів Президента Януковича показали українській нації, що це влада реваншистсько-окупаційна, сформована в незаконний спосіб насіями російсько-радянської ідентичності. Порушенням 5, 11 та 83 статей Конституції України Президент Янукович фактично склав з себе повноваження гаранта Конституції. Порушенням статті 17 та статті 9 Конституції України Президент Янукович фактично склав з себе повноваження Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Відтак, український народ має право на акції прямої дії для забезпечення захисту і виконання статті 5 чинної Конституції України.

Влада пропонує українській нації «мерзоту спустошення». Влада намагається говорити з українською нацією з позиції сили, забуваючи, що сила у правді. Істинно: «Всі, що за меч беруться, від меча загинуть». Вони хочуть нав’язати українській нації українську радянську донецьку соціалістичну республіку.

Чому?

Їх лякає українська ідентичність. Їм ворожа українська історія. Їм очі виїдають українські герої, які поклали своє життя за українську національну державу. Їм шкодить українська мова, яка є єдиним язиком української нації. Їм ненависне українське майбутнє, бо їм нема там місця.

Правлячий клас – 19-річна політична консерва – вичерпав себе, бо його ляльки і ляльководи – «сліпі поводирі сліпих. Коли ж сліпий веде сліпого, обидва впадуть у яму». Його основне завдання – самозбереження, самовідтворення і самозабезпечення за рахунок сучасних українців, свідомих громадян України та їх нащадків. Політична консерва себе вичерпала. Вона має поступитися новому політичному поколінню, яке закладе засади української національної демократичної держави. Кожен українець має усвідомити одну просту істину: «Свобода – коли за тебе не думають, самостійність – коли за тебе не платять».

Кожен українець, свідомий громадянин України має усвідомити: нація – це гідність. Саме про націю говорив Ісус Христос: «Кожне бо дерево за своїм власним плодом пізнається, не зривають бо з тернини смокви, ані з ожини не збирають винограду». Сьогодні потоптано національну і людську гідність кожного українця, кожного свідомого громадянина України. У них забрано право вибору, дане їм Господом, а не кесарем, тим більше не каліфом на годину.

Українця, свідомого громадянина України хочуть позбавити того, що він має від народження – українських цінностей (нації, держави, землі, духовної тяглості, віри, достойного життя, безпеки, мови, свободи вибору, сім’ї, майбутнього), а також позбавляє кожного українця, кожного свідомого громадянина України можливості розпорядитися своїм вмінням зреалізувати свої можливості у своїй національній державі, у своєму україноцентричному громадянському суспільстві. Як мовиться у Святому Писанні: «Хто має, тому дасться; а хто не має, заберуть і те, що йому здається, нібито має».

Українцям, свідомим громадянам України нарешті треба відступитися від лукавих пророків і сліпих поводирів і сформувати українську єдність на базі українських цінностей. Українські цінності – «як зерна гірчиці, що його взяв чоловік та й посіяв на своїм полі. Воно найменше з усіх зерен, але як виросте, стає найбільшим з усієї городини, і навіть стає деревом, так що птаство небесне злітається і гніздиться на його гілках». Українські цінності – це «камінь, що відкинули будівничі», він має стати каменем  наріжним української національної держави. Саме така українська єдність потрібна українській нації сьогодні.

Кожен українець, свідомий громадянин України має взяти за правило для себе і своєї родини основну заповідь Ісуса Христа – не бійся.

Реваншистсько-окупаційна влада несамохіть дає кожному українцеві, свідомому громадянину України дороговказ, довгострокову українську ідею: побудова української національної демократичної держави, побудова україноцентричного громадянського суспільства.

Кожен українець, свідомий громадянин України має почати з себе: усвідомити українські цінності і зробити свій вагомий внесок у розвиток україноцентричного громадянського суспільства, в побудову української національної демократичної держави – а значить забезпечити собі і своїм нащадкам достойне українське майбутнє.

 

Громадська Конституційна Рада, Правління Українського клубу

Категория: Україна | Добавил: Andre-de-Renon (22.06.2010)
Просмотров: 1965 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта

  Bitcoin PR
  Bitcoin Ukraine
  EOS Ukraine

  Поставивши НАШ банер або текстове посилання - ви підвіщуєте відвідуваємість НАШОГО ресурсу і відповідно сприяєте поширенню ідей та матеріалів

  НАШІ БАНЕРИ

  Ватра
Статистика

Copyright MyCorp © 2024