РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 717

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Україна

Головне завдання Опозиційного Уряду.

Головне завдання Опозиційного Уряду.

Михайло Притула, для УП

Наразі мені невідомо, чи використовувались легендарні валізи з грошима у якості вагомих аргументів при самопризначеннях в Український Опозиційний Уряд, тому авансом вважаю це некероване новоутворення чесним.

Дехто вважає, що Опозиційний Уряд потрібний лише для сварки між опозиціонерами. Ну що б була така собі кістка, за яку можна було б собачитись між собою.

І тут постає питання – а чим корисним для Народу можуть зайнятись Члени УОУ? Там є прем’єри і віце-прем’єри, і майже справжні міністри…

В той час, коли справжній і легітимний Уряд самовіддано працює для людей, то новоутворений УОУ теж мав би працювати на користь Народу.

Чи буде корисною критика діючого Уряду з боку Опозиційного Уряду? Навпаки, це буде дуже схоже на підгавкування з підворотні .

Тим паче, що для критики діючого Уряду є велика кількість інших інституцій – а саме – журналісти, аналітики, політтехнологи і безробітні політики, які будуть критикувати задля свого працевлаштування.

То ж нема сенсу принижувати до такого рівня і так неефективно витрачати дорогоцінний інтелектуальний ресурс тих людей, які стали Українським Опозиційним Урядом з невизначеними повноваженнями.

То б то маємо ситуацію, коли є кільканадцять мудрих людей, які складають Український Опозиційний Уряд і яким зовсім нема чим зайнятись, і які від того сильно страждають. Це видно по їхнім обличчям.

Буде правильно, якщо Опозиційний Уряд візьме на себе виконання тієї роботи, яку ні при яких обставинах не зможе зробити офіційний Уряд.

Що б таке вони могли створити, чого зараз у нас нема і що неможна купити? У чому б вони могли проявити і показати нам свої організаторські здібності? Врешті решт, спитаю більш цинічно, по-народному, «Як їх використати?».

Так сталось, що сьогодні населення не має своїх представників у владі. Немає зібрання цих представників загальнодержавного рівня.

І від імені народу має право говорити лише Президент Янукович. Всі інші посадові особи, на жаль, і не з своєї вини, втратили отой сакральний зв’язок з народом. Так само не мають права виступати від імені народу України чисельні голови партій та громадських інституцій. Бо нікому з них народ такого права не надав.

Відновити цей сакральний зв’язок, почути голос народу, дати народу право мати своїх представників і зібрати їх у дійсно Народні Збори – завдання №1 для опозиційного Уряду.

І, боронь Боже, цим «Урядовцям» сказати зайве слово, на кшталт того, що саме буде робити це народне зібрання, чим займатись, що приймати… Таких «урядовців» треба відразу притягувати до суворої відповідальності і розцінювати їхні дії як свідому провокацію.

Бо нема у урядовців такого права – визначати порядок денний роботи постійно діючих Народних зборів, яких ще нема. Як будуть – народ сам визначить, що і як йому робити.

А поки що УОУ має взяти на себе складну і вкрай важливу роботу: провести повномасштабні вибори представників народу України та зібрати їх разом. Хочуть вони це робити, чи не хочуть – їх ніхто не питає. Бо це їхній обов’язок, бо більше нікому.

Як це зробити?

Щоб не порушувати встановлений порядок дій, обрання представників народу треба провести з максимальним залученням посадових осіб офіційних територіальних та дільничних виборчих комісій.

Доручити організацію цього процесу пану Давидовичу – який має необхідний досвід. Взяти особисту участь у формуванні комісій, дільниць. Так як це вибори народні, нічим не регламентовані, то треба визначити новий порядок проведення виборів самими демократичними методами та затвердити його Постановою Опозиційного Уряду.

Після проведення виборів – організувати проведення перших Зборів Народних представників та привести їх до поіменної Присяги. І не обов’язково у Києві – наприклад у Сєверодонецьку, чи у Знам’янці, чи Умані, а може навіть в Дніпропетровську чи Донецьку.

На цьому функція опозиційного уряду щодо проведення обрання представників народу закінчиться і Опозиційний Уряд надалі має виконувати розпорядження Зборів народу.

Лишилось розглянути лише одне питання – де взяти гроші на це справжнє всенародне волевиявлення?

Загальна вартість таких виборів не перевищить 40 000 000 доларів, а при правильній організації – і менше, бо багато людей приймуть участь в роботі безкоштовно – адже це наш вибір, лишаться лише організаційні витрати.

Насправді – це невелика сума, шановні члени опозиційного Уряду це знають з власного досвіду роботи в ВРУ. Певно, якщо знаходячись у владі, могли керувати нашими мільярдами, то своїх 40 мільйонів для порятунку знайдуть.

Джерел має бути кілька. Можна взяти субвенцію у товаришів Ющенко, Черновецького та інших. Та й Тимошенко має не словами, а грошима довести народу, що саме ВОНА - головна опозиціонерка.

Питання про законність таких дій навіть не розглядаю – жоден закон не забороняє народу обирати своїх представників.

Звісно, Ви можете, сказати, що це неможливо. Але якщо така важлива робота для вас важка і неможлива – Вам не місце в Опозиційному Уряді. Народу не потрібна ваша маячня.

То ж, до роботи, шановні Члени Опозиційного Уряду!!! Ми чекаємо від Вас справжніх дій на користь Народу, а не пустопорожнього базікання в телевізорі. До праці, товариші!

Категория: Україна | Добавил: Andre-de-Renon (14.04.2010) | Автор: Михайло Притула
Просмотров: 1309 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2019