РОЗУМ
Меню сайта
Категории каталога
Нелегальна міґрація [36]
Хроніка нелегальної міґрації, причини та методи боротьби з нею
"Нова" Европа [25]
Матеріали стосовно ЄС та краху Європейської цивілізації
Україна [36]
Казуси [24]
Статті про різні казуси та дивні речі
Знакові постаті [4]
"Стара" Європа [4]
Вибори [2]
Росія [1]
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 717

Політологічний блог

uktk

Главная » Статьи » Політика » Україна

Львівський Чорнобиль – експерименти над українцями
Львівський Чорнобиль – експерименти над українцями
 

Поки міністри радяться, скільки грошей виділити і хто в цьому винен, люди потихеньку труяться у себе вдома. Як в камерах смерті. Фосфор продовжує тліти, розносячи отруйні пари по Україні, а вчені мають чудову нагоду вивчити дію хімічної зброї на живих людях, а не на пацюках.

16 липня в Україні вибухнув міні-Чорнобиль. Тоді о 16.55 в Буськом районі Львівської області на перегоні Красне-Ожидов зійшли з колії і перекинулися 15 цистерн з жовтим фосфором товарного поїзда № 2005. Усього ж у складі поїзда було 58 вагонів. Цистерни слідували Казахстану до Польщі. Через витік фосфору з однієї цистерни відбулося самозагорання 6 цистерн. У результаті сходження цистерн було пошкоджено 50 м залізничної колії, близько 100 м контактної мережі і три опори. На місце катастрофи виїхали спочатку місцеві пожежники, а потім прибули й спеціальні загони МНС. Під час гасіння пожежі утворилася хмара з продуктів горіння. У зону ураження потрапили 14 населених пунктів Буського району, де проживає 11 тисяч людей, а також окремі території Радехівського і Бродівського районів області.

Тоді ж терміново почали відселяти людей з найближчих населених пунктів. У перший день було відселено 800. Близько 400 жителів виїхали добровільно. Але ще й зараз на місці катастрофи залишаються люди. Ті, які не захотіли покидати свої домівки. Адже це – сільська місцевість. І зараз – гаряча пора, коли набирає вагу худоба, дозрівають пшениці та городина. Тим, хто не поїхав, Міністр охорони здоров’я порадив одягатися. Незважаючи на спеку – по дві-три одежини. Обов’язково – головні убори, адже фосфор – речовина, яка не випаровується, а осідає. І ще – не вживати води з місцевих джерел та не їсти городини.

Незважаючи на високий ступінь небезпеки – у тих районах вже сьогодні закінчується мінеральна вода в магазинах. Що вже казати про активоване вугілля. Цього абсорбенту немає вже в жодній місцевій аптеці. Централізовано ж ні вода ні ліки поки що не поставляються. Люди в паніці простоюють величезні черги до магазинів із надією, що воду сьогодні таки завезуть. І це на третій день катастрофи!

Вже сьогодні на місце події прибудуть фахівці з казахстанського заводу – місця, звідки був відправлений вантаж. Можливо, вони порадять нашим міністрам, як уберегти людей. «Ми вивчаємо, як діє фосфор на людей» - говорять вітчизняні знавці і розводять руками, мовляв, поки що масово ж не помирають, той добре. Складається враження, що над українцями вкотре проводять експеримент.

Вже сьогодні до медпунктів надійшло багато скарг. Людей турбує головокружіння, нудота. Це – первинні ознаки отруєння. Якщо людей не почати зараз лікувати – пізніше відбуватиметься повільна руйнація кісток, а далі – безперервні ампутації.

Та що там місцеві жителі! Чого варте лише споглядання МНСників. Вже перші ліквідатори госпіталізовані. Але за ними – йдуть наступні. Без респіраторів, з відкритим обличчям та захисним костюмом, який залишився ще, мабуть, з часів Чорнобиля. Чи будуть вони здорові? Навряд. Хоча це – переважно молоді солдати строкової служби.

А Міністр транспорту заявляє, що це, можливо, теракт, оскільки під час руху потягу супроводжуючі особи почули якийсь «хлопок». Звичайно, у теракті звинувачувати найлегше, адже тоді автоматично знімається відповідальність з тебе самого. Про теракт, до речі, ми вже чули, коли зійшов з колії пасажирський потяг …

У цей час навіть у не обмундированих МНСникі закінчується піна. А це значить, що при сорокаградусній спеці знову можливе загоряння фосфору. І не можливо спрогнозувати куди піде дим, який утвориться і де він осяде у вигляді дощу. На сьогодні одна хмара вже пішла в сторону Білорусі…

Але це, зазначають екологи, лише квіточки. Плоди будемо збирати тоді, коли дозріє урожай. Чекати цього не так вже й довго – декілька тижнів, максимум – місяць. Навряд чи селяни знищать всю городину. Тим паче, що з фосфором, який входить до складу міндобрив, вона буде ще краща, якщо не вигорить взагалі. Тож за місяць на базарах України з’являться продукти а-ля Чорнобиль – зі Львівщини. Доза шкідливих речовин у них, скоріше за все, не буде такою, яка призведе до загибелі. Просто поступово почнуться зміни в організмі людини. Спочатку – нудота, потім – болі в печінці, руйнація центральної нервової системи.

Про Чорнобиль сьогодні говорять, як про катастрофу, у якій винна жорстка радянська влада, яка приховала інформацію і таким чином тепер маємо наслідки. Львівська ж катастрофа – це люстерко теперішньої влади, яка турбується про громадян. Не підвозячи їм третій день води і вивчаючи, як хімічна речовина діє на живих людей.

А поки – міністри радяться скільки грошей виділити і хто в цьому винен, люди – потихенько труяться у себе вдома. Як в камерах смерті. Фосфор продовжує тліти, розносячи отруйні пари по Україні, а вчені – мають прекрасну нагоду вивчити дію хімічної зброї на живих людях, а не на пацюках.


Аня ДАНЬКО, І-РЕПОРТЕР


Источник: http://rep-ua.com/72533.html
Категория: Україна | Добавил: rozum (24.07.2007) | Автор: Аня ДАНЬКО
Просмотров: 1259 | Рейтинг: 0.0/0 |

Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2019