РОЗУМ
Меню сайта
Наш опрос
Яка форма правління краща?
Всього відповіли: 710

Політологічний блог

uktk

Главная » 2013 » Березень » 6 » Svenskarnas parti – Партія Шведів
Svenskarnas parti – Партія Шведів
16:43
svp logoПартія Шведів – націоналістична політична партія, заснована в 2008 році як Народний Фронт (Folkfronten) колишніми членами Націонал Соціалістичного Фронту. З початку існування партії лідером був Даніель Хьоглунд, а з січня 2013 партією керує Стефан Якобсон.

Програма партії складається з 10 пунктів.

1 Швеція в майбутньому має бути шведською: тільки люди, що належать до західної генетичного і культурної спадщини, куди входять етнічні шведи, можуть бути громадянами Швеції.

2 Швеція має керуватися шведами: Не шведам не повинно бути дозволено мати владні позиції у шведському суспільстві.

  1. Швеція має контролюватись шведами: всі політичні рішення мають засновуватись на тому, що є найкращим для інтересів етнічних шведів.

  2. Швеція має контролюватись найдоцільнішим способом: державний апарат має керуватись сучасною системою управління, якомога більш ефективною для шведів. Державними вимогами мають бути компетенція та відповідальність, основне завдання – служити людям, а не навпаки. Державним гаслом має бути покращення, розвиток і все для людей.

  3. Швеція має мати фактичну автономію. З радістю співпрацювати з іншими країнами, але без наднаціональних угод.

  4. Швеція має бути безпечною країною для проживання. Безпека індивідуальна і економічна буде однією з основ суспільства.

  5. Свобода думки та вираження поглядів. Всі питання мають вільно обговорюватись в Швеції, дослідження будуть вільними та обмеження приватності урядом (крім кримінальних випадків) не буде дозволено.

  6. Шведи будуть володіти шведськими ресурсами: значні природні ресурси та державна власність має належати шведським людям, відповідно і всі прибутки з цих ресурсів мають вертатись людям, а не слугувати закордонним приватним інтересам.

  7. Народне співтовариство та соціальна справедливість проникнуть в суспільство: класова фрагментація буде замінена класовою спільнотою, в якій всі креативні та продуктивні зусилля людей будуть високо оцінені і жодній соціальній групі не буде дозволено розвиватись за рахунок інших.

  8. Швеція сильно дбатиме про екологію та тварин . Швеція має унікальну природу, яка варта захисту та збереження. Харчування та інша діяльність, що стосується тварин має бути етично обгрунтованою.

    стефан якобсенУчасть в виборах та місцеве представництво

На виборах в 2010 році партія здобула 102 голоси (або 2,8%) в комуні Грестотп (південно-західна Швеція), що дозволило їй отримати 1 мандат. Такий успіх викликав резонанс, опоненти стверджували, що вперше з часів кінця Другої світової війни, націоналіст обирається до муніципальної влади. Представляючи місцеву громаду Даніель Хьоглунд зміг знайти підтримку для внесення поправки, згідно з якою Шведським компаніям та працівникам надавалась перевага в тендерах.

Вимогою отримання мандата місцевої ради є те, що депутат має жити в межах цієї комуни(муніципалітету). Деніель Хьоглунд був зареєстрований на території сусідньої області, і через це його позбавили мандату. Подібне важко уявити українському читачу, але нам знайоме вибіркове правосуддя, тому чи не було і в цьому позбавленні в першу чергу політичного аспекту? Даніель Хьоглунд був єдиним в списку партії на виборах, але на одному з бюлетенів хтось вписав ім'я іншого член партії – Крістера Йохансона, який і мав зайняти вакантне місце до наступних виборів, але відмовився. За словами Хьоглунда, він боявся втратити роботи, бо найбільший клієнт компанії в якій працював Крістен заявив, що припинить замовляти послуги, якщо їх працівник представлятиме "расистську” партію в асамблеї. Через ці причини Грестотп не має зараз одного зі своїх представників...

Але й без голосів партія стала отримувати мандати. Спочатку незалежний представник муніципальної асамблеї Нікварн (який обирався за списком націонал-демократів) вступив в Партію Шведів. Потім колишній соціал-демокртав з асамблеї Мьонтерос приєднався до партії. А в міській раді Хедемори аж два депутати приєднались до шведських націоналістів, хоча один з них потім залишив і її лави. Тобто всього зараз партія має трьох місцевих депутатів, і факт того, що до партії приєднуються діючі депутати, які обирались по іншим спискам свідчить, що є перспективи.

Офіційний сайт партії: http://www.svenskarnasparti.se/

Видання партії (цікавий сайт): https://www.realisten.se/Підготував Андрій Волошин

Просмотров: 947 | Добавил: Andre-de-Renon | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входа
Календарь новостей
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Copyright MyCorp © 2018